PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
Magazyny

Panattoni z kolejną inwestycją na Pomorzu. Jest OLBRZYMIA!

W ramach kompleksu Panattoni Park Tricity East V w trakcie budowy pozostaje jeszcze kolejnych 20 000 metrów kwadratowych

Deweloper Panattoni właśnie ukończył budowę pierwszej hali wchodzącej w skład kompleksu Panattoni Park Tricity East V, położonego na Pomorzu, w bliskiej odległości od Portu Gdańsk. REGESTA właśnie rozpoczyna działalność w tym nowym obiekcie.

Panattoni ukończył kolejny park logistyczny na Pomorzu

Pod koniec zeszłego roku Panattoni posiadało na Pomorzu ponad 620 000 metrów kwadratowych dostępnej powierzchni. Teraz firma oddała do użytku kolejny obiekt, zwiększając zasoby w regionie o 50 800 metrów kwadratowych. W ramach kompleksu Panattoni Park Tricity East V w trakcie budowy pozostaje jeszcze kolejnych 20 000 metrów kwadratowych.

Gdański kompleks, którego pierwsza hala właśnie została ukończona, znajduje się w pobliżu autostrady A1, obwodnicy Trójmiasta oraz Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego Baltic Hub. Planowane jest także wzniesienie drugiej hali, co ostatecznie doprowadzi do osiągnięcia 105 800 metrów kwadratowych powierzchni całego kompleksu.

W Trójmieście i okolicach zbliżamy się do oddania 700 000 m kw. powierzchni przemysłowych. Region ma ogromny potencjał ze względu na rozwiniętą infrastrukturę portową i drogową. My ten potencjał dopełniamy, dostarczając nowoczesne platformy dla rozwoju biznesu w atrakcyjnych lokalizacjach. Umożliwiamy naszym partnerom ekspansję w skali międzynarodowej, przyczyniamy się do wzrostu całego regionu i tworzenia nowych miejsc pracy. Panattoni Park Tricity East V jest tego doskonałym przykładem – dzięki świetnej lokalizacji pozwala na realizację strategicznych procesów, pełne wsparcie łańcucha dostaw i budowanie przewagi konkurencyjnej, co docenił nasz pierwszy najemca – firma logistyczna REGESTA – mówi Martyna Sochaczewska Leasing Director w Panattoni.

Panattoni z kolejną inwestycją na Pomorzu. Jest OLBRZYMIA!
Panattoni

Czytaj też: To był dobry rok dla Panattoni w Polsce. Deweloper zarobił krocie

Obiekt cieszy się zainteresowaniem

REGESTA wynajęła niemal 36 000 metrów kwadratowych, przez co kompleks stanie się największym centrum logistycznym operatora. Położenie inwestycji ma kluczowe znaczenie z uwagi na możliwość współpracy z portem, przeładunek kontenerów w Baltic Hub oraz BCT. W parku logistycznym w Trójmieście firma wkrótce uruchomi kompleksowe usługi transportu morskiego i usługi powiązane, obejmujące m.in. transport kontenerowy, obsługę celno-magazynową, przechowywanie, kompletację i dystrybucję. 

Czytaj też: Budowlanka słabnie. Produkcja budowlano-montażowa spadła o 6,1% r/r

Zgodnie z normami deweloperskimi, Panattoni Park Tricity East V zostanie poddany certyfikacji metodą BREEAM na poziomie Excellent i zostanie wyposażony w rozwiązania mające na celu oszczędność wody, energii oraz poprawę komfortu użytkowników. Dodatkowo, teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o zachowaniu bioróżnorodności, między innymi poprzez zasadzenie podwójnych szpalerów drzew, utworzenie łąki kwietnej z domkami dla owadów oraz stworzenie parku kieszonkowego przy wejściu do biura.

Duża inwestycja Panattoni w Rudzie Śląskiej! Budowa już ruszyła 

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button