E-commerceInfo z rynkuIntralogistykaMagazynyPrzemysł 4.0Transport

XII Warszawskie Dni Logistyki już tuż tuż! Sprawdź jak się zapisać!

Tematem przewodnim eventu jest “Sztuczna inteligencja w logistyce”

Już niedługo odbędzie się XII edycja Warszawskich Dni Logistyki. Tematem przewodnim eventu jest “Sztuczna inteligencja w logistyce”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 maja 2024 roku w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Warszawskie Dni Logistyki już niebawem

Obszarami tematycznymi tegorocznej konferencji są: logistyka 4.0, sztuczna inteligencja, a konkurencyjność przedsiębiorstw, cyfrowy bliźniak, inteligentne magazyny, robotyzacja i automatyzacja w branży TSL, autonomiczny transport, optymalizacja procesów logistycznych w oparciu o loT i AI, wykorzystanie Big Data w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz współczesne wyzwania w łańcuchu dostaw.

Podczas ubiegłych edycji Warszawskich Dni Logistyki na konferencjach pojawiło się ponad 1450 uczestników, w tym także reprezentanci 24 kół naukowych z całej Polski i Europy. Dzięki ich czynnemu udziałowi, wydarzenie nabrało nie tylko krajowego charakteru, ale także rzuciło światło na międzynarodowe wyzwania dzisiejszej logistyki.

Czytaj też: Zarobki kierowców zawodowych w Polsce. Sytuacja w TSL

Podobnie, jak w ubiegłych latach, WDL 2024 ma na celu wsparcie rozwoju logistyki poprzez konfrontację biznesowego i naukowego punktu widzenia na rzeczywiste wyzwania, które pojawiają się na rynku usług logistycznych. Równie ważne jest, aby młodzi uczestnicy konferencji zdobyli w jej trakcie praktyczne umiejętności oparte na rzetelnej wiedzy teoretycznej.

Plan wydarzenia

W trakcie trwania konferencji zostaną zaprezentowane wybrane interesujące i inspirujące artykuły, koncentrujące się na istotnych zagadnieniach z codziennej pracy menadżerów logistyki. Dużą rolę będzie odgrywał poziom merytoryczny prac. Prelegentami będą ambitni studenci, wybitni naukowcy oraz doświadczeni przedstawiciele branży TSL. W ramach wydarzenia zaplanowano konkurs na najlepszy referat i poster. W ramach konferencji będzie również możliwość publikacji artykułów w prestiżowych czasopismach.

Czytaj też: Wrogi polski system podatkowy i zapomniane hasło 3 x 15 [FELIETON WYSOCKIEGO]

Pierwszego dnia odbędą się sesje plenarne, panele dyskusyjne oraz tematyczne, podczas których uczestnicy będą dzielić się swoimi poglądami na tematy dotyczące wykorzystania sztucznej inteligencji w logistyce w rozwoju społeczno-gospodarczym.

Drugiego dnia konferencji przedstawiciele branży TSL zaproszą wszystkich zainteresowanych studentów na zwiedzanie swoich obiektów oraz przeprowadzą warsztaty w formie case studies. Przybliżą one studentom rzeczywiste problemy i wyzwania, jakim będą musieli stawić czoła w przyszłej pracy. Współpracującym firmom dają one okazję do nowego spojrzenia na zagadnienia, z którymi zmagają się na co dzień oraz pozyskania nowych pracowników.

Jak się zapisać?

Główną grupą docelową konferencji są studenci kierunków ekonomicznych i technicznych, z szczególnym uwzględnieniem kierunku logistyka i transport z całej Polski oraz wszyscy zainteresowani studenci SGGW, a także naukowcy i specjaliści z branży TSL. Jednak każdy zainteresowany wydarzeniem oraz tematyką sztucznej inteligencji w logistyce jest mile widziany.

WDL to największy, coroczny projekt Koła Naukowego Logistyki SGGW. Każdego roku członkowie Koła dokładają wszelkich starań, aby było to profesjonalnie zorganizowane wydarzenie, pozwalające poznać bieżące trendy w logistyce.

Więcej informacji na temat XII Warszawskich Dni Logistyki znajduje się na stronie WDL-a (http://wdl.sggw.pl/).

Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie poniżej zamieszczonego formularza https://forms.office.com/e/BtkQ458KBt

Zapisy trwają do 7 maja 2024 roku!

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału!

Koszty logistyczne i nowe brytyjskie cła utrudniają działalność zagranicznym firmom

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button