Magazyny

DB Logistic zwiększa wynajem na Śląsku! Firma przedłużyła ważną umowę

Dodatkowym atutem tej lokalizacji dla klientów jest bliskość Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gliwicach

Właściciel i zarządca powierzchni magazynowych SEGRO finalizuje kontrakt z DB Logistic. Zgodnie z umową DB Logistic wynajmie dodatkową powierzchnię w parku logistycznym na Śląsku.

DB Logistic zwiększa wynajmowaną powierzchnię na Śląsku

DB Logistic wykorzystuje przestrzeń magazynową w SEGRO Logistics Park Gliwice na Śląsku już od 2018 roku. Firma ma jednak ambitniejsze plany. Zgodnie z nową umową, DB nie tylko zdecydowało się kontynuować wynajem, ale także zwiększyć wynajmowaną powierzchnię o jedną trzecią. Dzięki nowemu kontraktowi firma logistyczna skorzysta z łącznej powierzchni blisko 5 000 metrów kwadratowych.

Czytaj też: Panattoni rusza z kolejną budową w Będzinie. Nowy park będzie gigantyczny!

Jako kompleksowy operator logistyczny docieramy przede wszystkim do odbiorców w Niemczech i w Czechach, a także tych we Francji, Belgii, Holandii i na Słowacji, dlatego niezwykle cenimy lokalizację SEGRO Logistics Park Gliwice. Co więcej, z SEGRO łączą nas podobne wartości – troska o zrównoważony rozwój oraz odpowiedzialne prowadzenie biznesu. Wierzymy, że jest to klucz do udanej współpracy, która, jak widać na naszym przykładzie, może trwać wiele lat – wskazuje Daniel Bartosz, Dyrektor Zarządzający, DB Logistic.

Idealna lokalizacja sprzyja inwestycjom

Dzięki dogodnej lokalizacji, idealnie dostosowanej do potrzeb klienta, SEGRO Logistics Park Gliwice umożliwia DB Logistic wykorzystanie rozbudowanej infrastruktury na Śląsku oraz zapewnia łatwy dostęp do dróg we wszystkich kierunkach. Park znajduje się w sąsiedztwie autostrady A4 i drogi krajowej nr 88, oraz w niedalekiej odległości od skrzyżowania z autostradą A1. Dodatkowym atutem tej lokalizacji dla klientów jest bliskość Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gliwicach.

Przedłużenie i rozszerzenie umowy z wieloletnim klientem pokazuje, jak wspieranie potrzeb naszych partnerów biznesowych owocuje najwyższym zaufaniem. SEGRO Logistics Park Gliwice ma wiele atutów docenianych przez branżę logistyczną, a największym z nich jest atrakcyjna lokalizacja na mapie Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Jego położenie ułatwia również realizację operacji logistycznych dla rynków Europy Zachodniej i Południowej, co było niezwykle istotne dla DB Logistic – komentuje Joanna Janiszewska, Director, Silesia, SEGRO.

Czytaj też: Energa Wytwarzanie wybuduje kolejną farmę fotowoltaiczną

Od lat SEGRO realizuje projekty w ramach programu Odpowiedzialne SEGRO, który skupia się na trzech głównych obszarach: promowaniu ekologicznego rozwoju, inwestowaniu w lokalne społeczności i ochronie środowiska naturalnego oraz rozwijaniu talentów. W SEGRO Logistics Park Gliwice wprowadzono szereg innowacyjnych eko-rozwiązań, w tym stacje ładowania dla pojazdów elektrycznych czy oświetlenie LED sterowane systemem DALI.

Firma optymalizuje zarządzanie magazynem. Zaprezentowała nowy system

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button