Magazyny

SEGRO Logistics Park Poznań wynajęty na dłużej. Firma przedłuża umowę 

W portfolio SEGRO znajduje się 10,3 miliona m2 powierzchni

Deweloper SEGRO przedłużył umowę najmu z firmą VOX, jedną marek z branży projektowania wnętrz. VOX przedłuży w ten sposób wynajem powierzchni w centrum logistycznym SEGRO Logistics Park Poznań.

Wynajem SEGRO Logistics Park Poznań przedłużony

SEGRO Logistics Park Poznań to obszar o powierzchni niemal 77 000 m2, położony w zachodniej części Polski, zaledwie 13 km od centrum Poznania. Jego lokalizacja tuż przy drodze ekspresowej S11 prowadzącej do Katowic oraz blisko autostrady A2 (wschód-zachód) czyni go dobrym miejscem do prowadzenia działań związanych z dystrybucją. Na terenie wynajmowanej dotąd powierzchni o powierzchni 7 732 m2 w parku logistycznym, firma VOX działa już od 2021 roku. Przedsiębiorstwo prowadzi tam działalność magazynową i e-commerce. Z magazynu w Gądkach, VOX dostarcza produkty do dziesięciu krajów europejskich oraz obsługuje klientów w Polsce za pomocą systemu dostaw do domu.

Wygodna lokalizacja obiektu oraz wysoka jakość usług oferowanych przez SEGRO to czynniki, które zadecydowały o przedłużeniu umowy najmu na kolejne lata. Dzięki temu nasza firma może utrzymać najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i efektywności – mówi Paweł Walczyński, Dyrektor Logistyki w firmie VOX.

Czytaj też: Optymalizacja procesów magazynowych – od czego zacząć?

W portfolio SEGRO znajduje się 10,3 miliona m2 powierzchni o wartości 109 miliardów złotych. Deweloper obsługuje klientów z różnych sektorów gospodarki. Nieruchomości firmy znajdują się wokół głównych miast oraz blisko kluczowych węzłów transportowych w Wielkiej Brytanii i siedmiu innych krajach europejskich.

Przedłużenie umowy najmu przestrzeni magazynowej z firmą VOX na kolejne lata to dowód zaufania firmy do nas. Klient poszukiwał dogodnej lokalizacji i wysokiej jakości przestrzeni spełniającej odpowiednie wymagania, w tym związane z kanałem e-commerce. Okazało się, że SEGRO Logistics Park Poznań w Gądkach to doskonały wybór – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Zrównoważony rozwój

Deweloper opracował program „Odpowiedzialne SEGRO”, który skupia się na trzech długoterminowych priorytetach: wspieraniu rozwoju o niskiej emisji, inwestowaniu w lokalne społeczności i rozwijaniu talentów.

Czytaj też: 3 powody, dla których warto wdrożyć automatyczny magazyn

Wspólnie z naszym klientem, firmą VOX, doceniamy ważną rolę relacji w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych. Ponieważ dotychczasowa współpraca między SEGRO a VOX była udana, a negocjacje doprowadziły do konstruktywnych rozwiązań, cieszymy się, że udało nam się wypracować najlepsze warunki dalszej działalności dla wszystkich stron – wskazuje Adam Kultys, właściciel firmy PROFI HOME, która pośredniczyła w transakcji.

MLP buduje kolejny magazyn spekulacyjny w Pruszkowie

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button