PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
E-commerceMagazyny

Platforma modowa wynajmie dodatkową powierzchnię od Panattoni

Budowa obiektu w Sulechowie odbywała się etapami od września 2022 roku

BestSecret podpisał umowę na wynajem dodatkowych 46 000 metrów kwadratowych w Panattoni Park Sulechów III. W marcu BestSecret rozpoczął działalność na już dostępnych 90 000 metrach kwadratowych. Tym samym modowa platforma e-commerce wynajmie łącznie prawie 136 000 metrów kwadratowych powierzchni. 

BestSecret wynajmuje powierzchnię w parku Panattoni

Modowa platforma e-commerce BestSecret rozpoczęła swoją działalność w Panattoni Park Sulechów III już w marcu. Teraz, w ramach ekspansji, podpisana została nowa umowa, która obejmuje rozbudowę obiektu o dodatkowe 43 323 metry kwadratowe powierzchni magazynowej oraz 2 632 metry kwadratowe powierzchni biurowej. Budowa obiektu w Sulechowie odbywała się etapami od września 2022 roku do czerwca obecnego roku. Nowa przestrzeń również będzie oddawana etapami, z czego pierwsza część zostanie oddana już w grudniu tego roku, a pozostała część na początku przyszłego roku.

Czytaj też: Panattoni wybuduje ogromne hale przemysłowe na Śląsku

Budowa Panattoni Park Sulechów III to przykład modelowej współpracy między klientem, deweloperem oraz władzami lokalnymi. Wszystkie etapy przebiegały bez zakłóceń, pomimo napiętego harmonogramu prac i dostosowania budynku do specyficznych wymogów klienta – m.in. przygotowania pod wykorzystanie regałów wielopoziomowych oraz podwyższenia części budynku. Niezwykle cieszy nas, że ekspansja tej inwestycji rusza tak szybko, bezpośrednio po ukończeniu budynku w czerwcu tego roku – to przede wszystkim świadczy o rozwoju biznesu naszego partnera, ale także potwierdza ogromny potencjał nowoczesnych powierzchni przemysłowych dostarczanych Panattoni – mówi Aleksandra Kucharek, Development Director w Panattoni.

Korzystna lokalizacja parku

Panattoni Park Sulechów III oferuje korzystną lokalizację, znajdując się w pobliżu zachodniej granicy Polski, między autostradami A2 i A4. Zapewnia to łatwy dostęp zarówno na Zachód, do Berlina, jak i na Wschód, w kierunku Poznania, Łodzi i Warszawy. Dodatkowo, dzięki sąsiedztwu drogi ekspresowej S3, która biegnie wzdłuż zachodniej granicy Polski, możliwe jest również dogodne połączenie ze Szczecinem i Zieloną Górą. Ważnym atutem jest także fakt, że zaledwie 11 kilometrów od obiektu położony jest Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost.

Czytaj też: 3 powody, dla których warto wdrożyć automatyczny magazyn

Panattoni Park Sulechów III zostanie poddany certyfikacji środowiskowej metodą BREEAM na poziomie Excellent. Deweloper dodaje, że nowa inwestycja ma spełniać surowe normy dotyczące zarówno efektywności energetycznej – poprzez zastosowanie rozwiązań takich jak kompleksowe olicznikowanie i inteligentne oświetlenie – jak i zapewnienia wysokiego komfortu użytkownikom.

Deweloper z RPA buduje nowy park logistyczny w Zabrzu

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button