IntralogistykaMagazyny

Automatyzacja magazynów postępuje. Firmy zawarły ważny sojusz

Firmy wspólnie skorzystają z oferty Movu i know-how G.I.Eicom

Firmy Movu Robotics oraz G.I.Eicom zawarły sojusz, który zwiększy możliwości automatyzacji magazynów. Firmy wspólnie skorzystają z oferty robotyki plug-and-play od Movu oraz z doświadczenia i know-how firmy G.I.Eicom.

Automatyzacja magazynów przyspieszy tempa

Movu Robotics skupia się na automatyzacji magazynów i usprawnieniu ich działania, kierując się filozofią, że „żaden magazyn nie zostanie w tyle”. Jak informuje Logística Profesional, ich portfolio skupia się na serii podsieci, zaprojektowanych w celu dostarczenia prostszych, skalowalnych, elastycznych i energetycznie wydajniejszych rozwiązań, które są dostępne dla różnego rodzaju magazynów i można je szybko wdrożyć.

Czytaj też: Roboty już pracują w podszczecińskim magazynie. Pracownicy wreszcie trochę odpoczną

Wśród nich znajdują się: Movu atlas, system shuttle do wielopoziomowego przechowywania palet; Movu escala, robot do automatycznego przechowywania i wydobywania, zdolny do poruszania się w trzech wymiarach; Movu ifollow, autonomiczne roboty mobilne (AMR) do kompletowania zamówień i transportu palet; oraz Movu eligo, robotyczny chwytak do zbierania zamówień z systemem przechowywania kontenerów Movu escala. Firma dysponuje własnym oprogramowaniem.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości dostarczania jeszcze większej wartości i efektywności w operacjach magazynowych. To partnerstwo otwiera przed nami i naszymi klientami wiele możliwości. Łącząc naszą zaawansowaną technologię z doświadczeniem w inżynierii i integracji G.I.Eicom, cieszymy się, że możemy dostarczać jeszcze większą wartość i efektywność w operacjach magazynowych. Podsieci Movu Robotics są projektowane z myślą o prostocie integracji i z przyjemnością zawiązujemy nasze strategiczne partnerstwo z G.I.Eicom, które zapewnia zautomatyzowane rozwiązania klientom w Meksyku, pomagając im radzić sobie z logistycznymi wyzwaniami i poprawiając ich wydajność, odporność i poziomy obsługi – powiedział Stefan Pieters, CEO Movu Robotics.

Firmy łączą siły, by zwiększyć efektywność w operacjach magazynowych

Z kolei G.I.Eicom, posiadając ponad 38-letnie doświadczenie, systematyzuje i automatyzuje przepływy produktów poprzez tworzenie i wdrażanie rozwiązań „pod klucz”. Oferuje globalne usługi, począwszy od koncepcji, przez rozwój inżynierii, wdrażanie, aż po uruchomienie rozwiązania, a także integrację i wdrożenie oprogramowania. Jak informuje Logística Profesional, firma pomaga przedsiębiorstwom maksymalizować efektywność, produktywność i pewność w swoich operacjach poprzez spersonalizowane rozwiązania dostosowane do ich konkretnych potrzeb i wymagań.

Czytaj też: Inflacja w strefie euro najniższa od prawie 3 lat! Ale EBC nie obniży stóp

Innowacja jest jednym z kluczowych elementów naszej organizacji, co pozwoliło nam umocnić swoją pozycję na rynku, gdzie zmiany są głównym motorem codzienności zarówno przemysłu, jak i społeczeństwa. Dlatego nasze partnerstwo z Movu wydaje się bardzo ekscytujące i wzbudza w nas entuzjazm. Dzięki temu możemy kontynuować dostarczanie naszym klientom rozwiązań opartych na najnowszych osiągnięciach technologicznych, jednocześnie zapewniając elastyczność i dynamikę w złożonych operacjach z zakresu intralogistyki, co prowadzi nas w kierunku wielkich zmian technologicznych na rynku – zaznacza Karolina Pulido, dyrektor generalna G.I.Eicom.

Stow Group prezentuje Movu Robotics. Firma podbije rynek?

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button