Magazyny

Znany deweloper wchodzi do Belgii! A plany ma ambitne

Pierwszy projekt inwestycyjny Panattoni w Belgii zostanie zrealizowany w regionie Walonii

Panattoni rozszerza swoją działalność i oficjalnie wchodzi do Belgii. Kraj ten odgrywa kluczową rolę w europejskim sektorze logistycznym, dzięki strategicznym portom i doskonałym połączeniom z głównymi rynkami, takimi jak Niemcy, Francja, Holandia i Wielka Brytania. 

Deweloper Panattoni wchodzi do Belgii

Nic dziwnego, że Panattoni wchodzi właśnie do Belgii. Dogodna lokalizacja czyni ją atrakcyjnym celem dla inwestycji w wielofunkcyjne obiekty logistyczne. Wejście na belgijski rynek stanowi dla Panattoni strategiczny krok, wynikający z doświadczenia dewelopera w tworzeniu zrównoważonych obiektów logistycznych.

Belgia jest kluczowym węzłem w europejskim sektorze logistycznym. Dzięki zapewnianiu przyjaznych środowisku, nowoczesnych rozwiązań, będziemy wspierać dalszy rozwój infrastruktury i zapewniać naszym klientom możliwość ulokowania biznesu w tym strategicznym miejscu – skomentował Robert Dobrzycki, CEO i współwłaściciel Panattoni w Europie i Indiach.

Czytaj też: To był dobry rok dla Panattoni w Polsce. Deweloper zarobił krocie

Stanowisko Dyrektora Generalnego belgijskiego oddziału objął Jeroen Gerritsen. Jego zadaniem będzie rozwijania obecności firmy na lokalnym rynku. Pierwszy projekt inwestycyjny Panattoni w Belgii zostanie zrealizowany w regionie Walonii. Prace budowlane mają rozpocząć się jesienią.

Z optymizmem patrzymy na szanse, jakie oferuje nam belgijski rynek. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia budowania lokalnych relacji i rozwijania naszej obecności w tym dynamicznym środowisku logistycznym. Cieszymy się, że już wkrótce będziemy mogli zaprezentować nową ofertę wielofunkcyjnych powierzchni biznesowych – dodał Jeroen Gerritsen, General Manager, Panattoni Belgium.

Rozwój na nowym rynku

W celu wspierania dalszego rozwoju na nowym rynku, Panattoni powołało Jorena van Houta na stanowisko Dyrektora Rozwoju Technicznego. Posiadając ponad 12-letnie doświadczenie w branży budowlanej zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym, van Hout będzie odpowiedzialny za zarządzanie relacjami z sektorem publicznym, wykonawcami, architektami, inżynierami i innymi firmami specjalizującymi się w doradztwie technicznym.

Będzie również nadzorował proces rozwoju projektu, obejmujący techniczne studium wykonalności, integrację projektu z planami przestrzennego zagospodarowania, realizację projektu, inżynierię, planowanie, budżetowanie oraz zarządzanie procesem budowlanym.

Joren van Hout
Joren van Hout – Panattoni

Czytaj też: 3 powody, dla których warto wdrożyć automatyczny magazyn

W Belgii stale rośnie popyt na wysokiej jakości zrównoważone obiekty logistyczne, co jest zgodne z zaangażowaniem dewelopera w kwestii osiągnięcia zerowej emisji dwutlenku węgla we wszystkich nowych inwestycjach do 2025 roku.

Duża inwestycja Panattoni w Rudzie Śląskiej! Budowa już ruszyła 

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button