E-commerce

Trendy w cyfrowym łańcuchu dostaw napędzają ekspansję TrueCommerce

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na połączenia między globalnymi partnerami handlowymi, TrueCommerce inwestuje w rozbudowę swojego globalnego łańcucha dostaw i technologii handlu cyfrowego. Globalne trendy w cyfrowym łańcuchu dostaw napędzają ekspansję firmy.

Globalne trendy w cyfrowym łańcuchu dostaw wpływają na TrueCommerce

Po znaczących inwestycjach w swoją globalną platformę technologiczną, dostawca technologii i usług w zakresie łańcucha dostaw, firma TrueCommerce zwiększyła w ubiegłym roku liczbę swoich klientów o 40%, jednocześnie rozbudowując swoją globalną sieć do prawie 160 000 połączeń między partnerami handlowymi. Firma zwiększyła również o 25% ilość danych dotyczących łańcucha dostaw przetwarzanych w swojej globalnej sieci i podwoiła liczbę pracowników. Firma, która dostarcza również technologię handlu elektronicznego i EDI oraz aplikacje dla łańcucha dostaw w zintegrowanym pakiecie, spodziewa się dalszego wzrostu w 2022 roku, a John Fay, prezes i dyrektor generalny TrueCommerce uważa, że to globalne trendy w cyfrowym łańcuchu dostaw napędzają ekspansję firmy.

Wielu dostawców sprzedaje teraz własne marki, zarządzając zamówieniami i zaopatrzeniem – cyfryzacja jest na to odpowiedzią – mówi.

Fay twierdzi, że dostrzega trzy główne trendy napędzające krzywą wzrostu: cyfryzację globalnego handlu, zwiększone zapotrzebowanie na widoczność globalnego łańcucha dostaw w celu śledzenia zamówień i przesyłek oraz eksplozję handlu elektronicznego i wielokanałowego handlu e-commerce.

Czytaj też: Sprzedawcy e-commerce nie potrafią nawiązać kontaktu z partnerami

TrueCommerce stale się rozwija

W ubiegłym roku TrueCommerce zwiększył wydatki na badania i rozwój o 15%, w tym na projekty związane z rozbudową platformy API (interfejsu programowania aplikacji) i wykorzystaniem sztucznej inteligencji do tworzenia bardziej użytecznych przepływów danych na temat podaży i popytu wśród firm na swojej globalnej platformie.

Dopiero zaczynamy dostrzegać niektóre z tych nowych produktów – mówi Fay.

W zeszłym roku TrueCommerce przejęła również DiCentral, dostawcę globalnej technologii B2B związanej z EDI i łącznością API pomiędzy partnerami handlowymi. Dzięki DiCentral firma TrueCommerce zyskała blisko 5 000 nowych klientów, a jej łączna baza klientów wzrosła do 18 000. Dodano również 30 000 połączeń z partnerami handlowymi, co daje łączną liczbę 160 000.

Wizja Rossa [Ross Elliott, dyrektor ds. technologii i współzałożyciel firmy, który zmarł w zeszłym miesiącu – przyp. red.] dotycząca globalnej sieci łańcucha dostaw oraz aplikacji połączonych z siecią ukształtowała naszą mapę drogową produktu oraz strategię fuzji i przejęć, prowadząc do szybkiego rozwoju TrueCommerce — przekazuje firma w hołdzie Elliottowi, opublikowanym na jej stronie internetowej.

Czytaj też: E-commerce przyczyniają się do zmniejszania liczby miejsc pracy

Pandemia zwiększyła sprzedaż e-commerce w USA o 219 miliardów

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button