Magazyny

Krysiak pozostanie w MLP Poznań West na dłużej

Krysiak działa na krajowym rynku od ponad trzech dekad

Producent sprzętu ogrodniczego Krysiak sp. z o. o. wydłużył umowę najmu 3800 metrów kwadratowych przestrzeni magazynowej w kompleksie MLP Poznań West. W procesie finalizacji transakcji firma otrzymała wsparcie od agencji doradczej Sawitar Estate Broker.

Krysiak przedłuża najem MLP Poznań West

Firma Krysiak Sp. z o.o. zawiązała umowę z MLP Group, przewidującą kontynuację dzierżawy przestrzeni w centrum logistycznym MLP Poznań West. Obecnie, producent sprzętu do prac ogrodniczych wykorzystuje razem około 3800 metrów kwadratowych, z czego celom magazynowym dedykowanych jest nieco ponad 3700 metrów kwadratowych, natomiast obszar biurowy zajmuje ponad 70 metrów kwadratowych. Firma korzysta z wynajmowanych przestrzeni od MLP Group od ponad trzech lat, a rozpoczęła działalność w nowym obiekcie na początku 2020 roku. Zarówno wtedy, jak i teraz, przy wydłużeniu umowy najmu na kolejny okres, firmę reprezentowała agencja doradcza Sawitar Estate Broker.

Ogromnie cieszymy, że mogliśmy uczestniczyć w procesie przedłużenia umowy najmu pomiędzy firmą Krysiak Sp. o.o., a MLP Group. Fakt, że mogliśmy brać udział w rozmowach, zarówno przy podpisywaniu pierwszej umowy jak i tej przedłużającej, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i dziękujemy za zaufanie jakim obie strony nas obdarzyły. Życzymy jednocześnie owocnej współpracy – powiedział Jarosław Stasiak z Sawitar Estate Broker.

Czytaj też: Magazyn MLP Poznań West zyskał nowego najemcę

Krysiak działa na krajowym rynku od ponad trzech dekad i specjalizuje się w sprzedaży maszyn i urządzeń ogrodniczych pod swoimi własnymi markami, takimi jak Faworyt, Lider, Handy i 4garden. W swoim asortymencie posiada również sprzęt pochodzący od licznych cenionych producentów z Europy.

Obiekt jest proekologiczny

Nowoczesny hub logistyczny MLP Poznań West to kompleks usytuowany na zachód od Poznania, przy trasie ekspresowej S11 oraz zaledwie 7 km od skrzyżowania autostrady A2 i trasy S11. To centrum skoncentrowane głównie na obsłudze firm z obszarów e-commerce, logistyki, dystrybucji i lekkiej produkcji. Projekt MLP Poznań West zakłada dostarczenie ponad 180000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-biurowej. Wybrane budynki posiadają prestiżowy certyfikat BREEAM.

Czytaj też: 3 powody, dla których warto wdrożyć automatyczny magazyn

Nasze centrum logistyczne MLP Poznań West w obecnym kształcie może poszczycić się tym, iż praktycznie wszystkie powierzchnie są zajęte, dlatego możliwość wynajęcia nowych przestrzeni jest mocno ograniczona. W tej sytuacji najemcy, którzy dołączyli do nas na początku funkcjonowania tego parku korzystają teraz z przywileju wydłużenia umowy. Zawarcie transakcji z firmą Krysiak potwierdza jednocześnie, że nasi najemcy doceniają wysoki standard centrum logistycznego i jego doskonałą lokalizację. Obiekty budowaliśmy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i są one standardowo poddawane certyfikacji BREEAM. Na dachach magazynów montujemy panele fotowoltaiczne, a na terenie parku stawiamy wiaty na rowery, stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz domki dla owadów. Zapewnia to najemcom duży komfort użytkowania oferowanych przez nas powierzchni – podkreśliła Agnieszka Góźdź, Członek Zarządu, Chief Development Officer, MLP Group S.A.

MLP buduje kolejny magazyn spekulacyjny w Pruszkowie

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button