DrogowyTransport

Zmiany w branży! Girteka Fleet zmienia nazwę na TNDM Trucking

Girteka Fleet zmienia się w TNDM Trucking. Przedsiębiorstwo transportowe dokonuje modyfikacji swojego wizerunku, jednak to nie jedyne zmiany w litewskiej grupie logistycznej. 

TNDM Trucking zastąpi Girteka Fleet

Nowa nazwa i identyfikacja wizualna ma odzwierciedlać najważniejsze założenia przedsiębiorstwa. Mowa przede wszystkim o dostarczaniu mocy przewozowych dla transportu drogowego. TNDM Trucking ma wyróżniać się unikalnym modelem biznesowym, który zapoczątkuje nowy trend w branży transportowej.

Jak wskazano w oficjalnym komunikacie, litery T i N są połączone ze sobą znakiem nawigacyjnym „jadącym” po symbolicznej drodze. Ma to przedstawiać jazdę w tandemie i tak też przedsiębiorstwo chce podchodzić do swoich klientów, stawiając na szeroko zakrojoną kooperację.

PLAKO System - inteligentne systemy dokowania

Zobacz także: Girteka zmienia logo oraz skłania się ku Odpowiedzialnej Logistyce. Co to oznacza dla branży?

Sigitas Meilūnas, dyrektor operacyjny w TNDM Trucking, komentuje zmiany:

Pandemia i wydarzenia, które nastąpiły po niej, zmieniły sektor drogowego transportu towarowego, jak nic, co widzieliśmy wcześniej. Nie ma wątpliwości, że musieliśmy pracować w tandemie, aby przetrwać burzę. Wiedzieliśmy, że skupienie się bardziej na doświadczeniach naszych klientów będzie naszym priorytetem numer jeden w przyszłości, co zostało potwierdzone jedynie przez nasze rozmowy z naszymi klientami.

Zobacz także: Transformacja cyfrowa – więcej niż technologia?

Nowa identyfikacja wizualna i zwrot w kierunku Odpowiedzialnej Logistyki

Kolejnym kierunkiem obranym przez przedsiębiorstwo będzie skłonienie się ku Odpowiedzialnej Logistyce. Według nowej strategii firma będzie bardziej świadoma kosztów i swojego wpływu na środowisko naturalne. TNDM Trucking pozostanie jednak niezależnym podmiotem w ramach Grupy Girteka. Jak poinformowano w oficjalnym oświadczeniu, głównym celem firmy pozostanie dostarczanie rentownego wzrostu, zapewnianie trwałej współpracy i obopólnych korzyści w ramach współpracy z partnerami.

Girteka Fleet (TNDM Trucking) powstała w 2016 roku. Jej działalność skupia się na wynajmowaniu ciężarówek, ciągników siodłowych oraz pełnych zestawów. Flota uwzględnia 700 pojazdów, które zostaną poddane zmianom wizualnym, aby dostosować się do nowej strategii. Pozostałe firmy w ramach grupy Girteka będą funkcjonowały pod starą nazwą. Jedyne zmiany dotyczyć będą koloru logo.

Girteka dokonuje zmian dotyczących obsługi rynku wschodniego

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button