PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
Info z rynkuMagazynyPrzemysł 4.0

Już nie musisz iść do kasy. Za paliwo zapłacisz apką przy dystrybutorze

Zapłata za zatankowane paliwo uiszczana jest przez aplikację E100 Mobily

Firma E100 rozszerza współpracę z Anwim S.A., posiadającym ponad 450 stacji paliw MOYA. Teraz klienci E100 nie będą musieli korzystać z systemów kasowych i terminali, by zapłacić za tankowanie. Zapłata za paliwo będzie mogła być uiszczona bezpośrednio przy dystrybutorze przez dedykowaną aplikację.

Zapłata za paliwo przez aplikację już możliwa

Kierowcy, używający aplikacji E100 Mobile z aktywną funkcją E100 Mobility, mają teraz możliwość wygodnego tankowania paliwa na stacjach MOYA za pomocą swojego smartfona. Proces tankowania jest szybki i wymaga jedynie kilku kliknięć w urządzeniu. Wystarczy wybrać stację, następnie dystrybutor, a kiedy aplikacja sugeruje rozpoczęcie tankowania, kierowca może zatankować paliwo, a po zakończeniu potwierdzić tę czynność w aplikacji. Zapłata za zatankowane paliwo również uiszczana jest przez aplikację E100 Mobile.

Naszym celem jest tworzyć produkty, dzięki którym biznes naszych Partnerów i Klientów staje się bardziej mobilny. E100 Mobility to funkcjonalność aplikacji, która w zasadniczy sposób upraszcza, przyspiesza i czyni bardziej bezpiecznym proces tankowania pojazdów na stacjach paliw. To nowy, cyfrowy etap współpracy między naszymi firmami i jesteśmy bardzo zadowoleni, że razem z siecią stacji paliw MOYA zmieniamy branżę paliwową w Polsce. To znakomita informacja dla klientów obu firm – mówi Natallia Ilyenia, Head of Remote Payments w E100.

Klienci E100 rozliczą tankowanie na stacjach paliw MOYA za pomocą aplikacji
E100

Czytaj też: Nowa stacja E100 w Świecku. Za paliwo zapłacisz apką

E100 ma zamiar poszerzyć zasiegi aplikacji

E100 ma zamiar rozbudować funkcje aplikacji E100 Mobility oraz poszerzyć zasięg jej akceptacji w Polsce i kilkunastu krajach europejskich. Na koniec lutego 2024 roku liczba stacji paliw w Polsce i Europie akceptujących płatności za tankowanie poprzez aplikację przekroczyła 1200.

Z naszego punktu widzenia współpraca z E100 to odpowiedź na rosnącą popularność cyfrowych, mobilnych rozwiązań branży paliwowej. Obserwujemy na naszych stacjach, że korzystanie z tej nowości w rozliczaniu transakcji za tankowanie jest proste i intuicyjne dla kierowców – po wybraniu stacji wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w aplikacji – komentuje Andrzej Kisała, Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży Flotowej w Anwim S.A.

Czytaj też: ORLEN podsumowuje wyniki za IV kwartał 2023 roku

E100 to międzynarodowe przedsiębiorstwo, które wydaje swoje własne karty paliwowe oraz świadczy usługi technologiczne w obszarze mobilności, finansów i informatyki dla przedsiębiorstw posiadających flotę pojazdów. Obecnie z jej usług korzysta ponad 18 000 firm, które mają dostęp do ponad 14 000 stacji paliw w sieci akceptacji obejmującej 32 kraje w Europie i Azji.

ORLEN liderem projektu VETNI. To innowacyjny system wytwarzania wodoru

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button