PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
DrogowyInfo z rynkuTransport

Nowa stacja E100 w Świecku. Za paliwo zapłacisz apką

Nowa stacja E100 w Świecku została włączona do sieci stacji paliw Power Max

Firma E100 uroczyście otworzyła nową stację paliw. Stacja E100 zlokalizowana jest w Świecku, tuż obok przejścia granicznego oraz autostrady A2.

Nowa stacja E100 w Świecku już obsługuje kierowców

Nowo powstała stacja stanowi znaczące poszerzenie zdolności obsługi klientów przez firmę E100, która już funkcjonuje z własną stacją paliw w Świecku. Obie stacje są zdolne obsłużyć około 2600 samochodów na dobę, dysponując łącznie 18 stanowiskami do tankowania, wyposażonymi w błyskawiczne pompy o przepustowości 130 litrów na minutę. Każde stanowisko umożliwia również tankowanie AdBlue. Dystrybutory wyposażono w długie węże, które pozwalają na uzupełnienie wszystkich zbiorników bez konieczności przemieszczania pojazdu. Oprócz standardowych terminali płatniczych, firma E100 umożliwia klientom korzystanie z innowacyjnej opcji tankowania online za pomocą aplikacji mobilnej E100 Mobile, wyposażonej w funkcję E100 Mobility.

E100

Czytaj też: Kradzież paliwa: nowy system do blokady – sprawdź jak tankować bezpiecznie

Obserwowaliśmy od dłuższego czasu, że zdarzały się kolejki na naszej stacji na terenie Portu Świecko i dostawaliśmy też takie sygnały od naszych klientów. Jestem przekonany, że po otwarciu nowej stacji ten problem zniknie, a naszych klientów zapraszamy do nowej lokalizacji. Łatwo ją znaleźć i, już na terenie Portu Świecko, kierować się tablicami najazdowymi. Obie stacje są zresztą obok siebie (w odległości ok. 300 metrów) – mówi Dmytro Ananskyi, Zastępca Kierownika Działu Współpracy z Dostawcami.

E100

Sieć stacji w Europie i Azji

Nowa stacja E100 w Świecku została włączona do sieci stacji paliw Power Max, będącej częścią marki E100, gdzie klienci firmy zawsze mogą skorzystać z atrakcyjnych cen paliw. Stacje paliw związane z tą marką są łatwo identyfikowalne dzięki czerwonemu oznaczeniu w firmowej wyszukiwarce stacji E100. Na klientów E100 czekają udogodnienia, obejmujące bezpłatny parking, restaurację, toalety, prysznice, pralnię, supermarket spożywczy, sklep motoryzacyjny, myjnię samochodową/myjnię TIR, salon fryzjerski, wulkanizację oraz kantor.

E100

Czytaj też: Polityka rządzi cenami paliw – ale nie polska

E100 to międzynarodowe przedsiębiorstwo, które wydaje swoje własne karty paliwowe oraz świadczy usługi w dziedzinie zaawansowanych technologii, łącząc obszary mobilności, finansów i informatyki dla firm posiadających flotę pojazdów. Firma oferuje gotowe rozwiązania zarówno dla dużych korporacji, jak i mniejszych, nawet jednoosobowych przedsięwzięć. Obecnie z usług firmy korzysta ponad 18 000 firm, które mają dostęp do ponad 13 000 stacji paliw w ramach sieci akceptacji obejmującej 32 kraje w Europie i Azji.

Ruszyła największa w Polsce bezobsługowa stacja paliw

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button