DrogowyInfo z rynkuTransport

FlixBus pomoże w odbudowie i ogarnie firmom podróże na Ukrainę

FlixBus poszedł o krok dalej i ogłosił uruchomienie UkraineDesk

Przewoźnik FlixBus ogłosił uruchomienie UkraineDesk, specjalistycznego serwisu obsługi, stworzonego z myślą o przedsiębiorstwach i mediach, które planują bezpieczne podróże na Ukrainę. Projekt, zainicjowany w drugą rocznicę rosyjskiej inwazji, ma na celu podniesienie globalnej świadomości na temat Ukrainy oraz wzmacnianie więzi społecznych i gospodarczych między państwami.

FlixBus kontynuuje regularne podróże na Ukrainę

Od momentu ataku Rosji, FlixBus aktywnie angażuje się we wsparcie Ukrainy poprzez różnorodne inicjatywy. Firma nie tylko kontynuuje regularne międzynarodowe połączenia, ale także czterokrotnie zwiększyła liczbę tras i częstotliwość kursów. Aktualnie przewoźnik oferuje 25 bezpośrednich tras z Ukrainy do 6 krajów Unii Europejskiej. Teraz FlixBus poszedł o krok dalej i ogłosił uruchomienie UkraineDesk, specjalistycznego serwisu obsługi, stworzonego z myślą o przedsiębiorstwach i mediach, które planują bezpieczne podróże na Ukrainę.

Czytaj też:  Plan Ukrainy a decyzja Tuska – przymusowy koniec strajku rolników?

Dostrzegamy kluczową rolę, jaką odgrywają przedsiębiorstwa i media w stymulowaniu odbudowy ekonomicznej i społecznej w Ukrainie, która właśnie wkroczyła w trzeci rok wojny. UkraineDesk to nasz sposób na wsparcie odbudowy Ukrainy oraz przyspieszenie jej integracji z Unią Europejską poprzez dostarczenie niezawodnego i bezpiecznego rozwiązania dla podróży – mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa na rynku w Polsce, Ukrainie i krajach Bałtyckich.

Co oferuje UkraineDesk?

UkraineDesk to jednak znacznie więcej niż tylko platforma do rezerwacji biletów autobusowych. W ramach usługi dostępne jest dodatkowe wsparcie, obejmujące:

  • Doradztwo w wyborze optymalnych tras podróży – zespół FlixBusa pomoże w znalezieniu najkorzystniejszych połączeń, umożliwiając podróż do i z Ukrainy do dowolnego kraju europejskiego, uwzględniając aktualne warunki i dostępne opcje podróży.
  • Ułatwienia dla dużych grup – firmy i media mogą skorzystać z uproszczonej procedury rezerwacji, umożliwiającej dodawanie szczegółów o pasażerach bliżej daty wyjazdu, co zapewnia większą elastyczność i wygodę.
  • Profesjonalne doradztwo dotyczące podróżowania po Ukrainie – dzięki lokalnej wiedzy ekspertów FlixBusa, podróżni otrzymają aktualne informacje na temat najbardziej korzystnych połączeń w ukraińskich miastach, ułatwiając planowanie i realizację podróży.

Czytaj też: Ukraińskie firmy w Polsce coraz częstsze. 10% JDG należy do nich

Uruchomiliśmy dwa dedykowane adresy e-mailowe: Business2UA@Flix.com i Media2UA@Flix.com, które będą obsługiwane przez nasze zespoły. Nasi pracownicy posiadają dogłębną i aktualizowaną na bieżąco wiedzę na temat optymalnych tras i opcji podróży między Ukrainą a Unią Europejską. Wierzymy, że UkraineDesk stanie się platformą łączącą ukraińskie firmy i media z ich europejskimi partnerami, która będzie wspierać współpracę międzynarodową i rozwój biznesów – wyjaśnia Michał Leman.

Szwajcaria przekazała Ukrainie swoje tramwaje. Trafią do Lwowa

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button