PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
Info z rynkuLotniczyTransport

PLL LOT wśród najlepszych linii lotniczych według AirHelp Score 2023

Co zadecydowało o sukcesie polskiego przewoźnika?

Polskie Linie Lotnicze LOT osiągnęły kolejny kamień milowy, plasując się w pierwszej trójce najlepszych linii lotniczych na świecie według rankingu AirHelp Score 2023. Ten sukces nie tylko świadczy o rosnącej renomie polskiego przewoźnika, ale także podkreśla jego konkurencyjność i wysoką jakość usług. Dodatkowo, w Polsce, warszawski port lotniczy im. Chopina zdobył miano najbardziej punktualnego lotniska w Europie. A to z kolei jeszcze bardziej umacnia pozycję naszego kraju na mapie światowej logistyki lotniczej.

  • PLL LOT w czołówce światowego rankingu: Wśród trzech najlepszych linii lotniczych na świecie według AirHelp Score 2023.
  • Warszawski Port Lotniczy im. Chopina najbardziej punktualny w Europie:
  • Rozwój i sukcesy polskich linii i lotnisk świadczą o dynamicznym wzroście i uznaniu na arenie międzynarodowej.

Polskie Linie Lotnicze LOT wśród światowej czołówki w rankingu AirHelp

Polskie Linie Lotnicze LOT zostały wyróżnione w rankingu AirHelp Score 2023, znajdując się w czołówce trzech najlepszych linii lotniczych na świecie. Ranking ten, oparty na analizie różnych aspektów działalności linii lotniczych, obejmuje ocenę punktualności, jakości obsługi klienta oraz skuteczności w obsłudze wniosków o odszkodowanie. Wysoka pozycja PLL LOT w tym prestiżowym zestawieniu świadczy o ich konkurencyjności i efektywności na tle globalnych standardów branży lotniczej.

Wysokie notowania PLL LOT w kategorii punktualności podkreślają ich zaangażowanie w terminowość i niezawodność usług. W dziedzinie obsługi klienta ocena ta odzwierciedla wysiłki firmy na rzecz zapewnienia wysokiej jakości doświadczeń dla pasażerów, zarówno w zakresie komfortu podróży, jak i obsługi po przylocie. Dodatkowo efektywność PLL LOT w obsłudze wniosków o odszkodowanie wskazuje na ich odpowiedzialne i prokonsumenckie podejście.

Czytaj również: Chiny planują najdłuższy bezpośredni lot! Potrwa ponad 17 godzin!

Warto również dodać, że sukces PLL LOT w rankingu AirHelp Score 2023 może być interpretowany jako znaczący krok w kierunku umocnienia pozycji tej linii na arenie międzynarodowej. W kontekście globalnej konkurencji, taki wynik wskazuje na zdolność PLL LOT do sprostania międzynarodowym standardom i oczekiwaniom pasażerów. A to z kolei  ma również pozytywny wpływ na wizerunek polskiej branży lotniczej, podkreślając jej rozwój i zdolność do konkurowania na światowym rynku lotniczym.

Sukces PLL LOT w rankingu AirHelp Score

Trzeba również dodać, że sukces Polskich Linii Lotniczych LOT w najnowszym rankingu AirHelp Score 2023 jest znaczącym osiągnięciem, umieszczającym przewoźnika w ścisłej czołówce światowych linii lotniczych. Ranking ten, będący autorytatywnym źródłem w branży lotniczej, ocenia linie lotnicze pod wieloma względami. Dotyczy to między innymi punktualności, jakości obsługi klienta oraz skuteczności w obsłudze wniosków o odszkodowanie.

Co ciekawe, w rankingu Polskie Linie Lotnicze LOT nie tylko osiągnęły wysokie miejsce, ale także wyprzedziły znane i uznane europejskie linie lotnicze, w tym Lufthansę, która zajęła 57. miejsce, oraz British Airways, które uplasowały się na przedostatnim, 82. miejscu. Nie ma co zatem ukrywać, że to świadczy o znaczącym wzroście renomy i jakości usług świadczonych przez polskiego przewoźnika.

Czytaj również: Las Vegas zbuduje nowe lotnisko! Ale my CPK nie możemy?

PLL LOT, plasując się na trzecim miejscu, znalazły się zaraz za Qatar Airways i Eurowings, co dodatkowo uwydatnia ich status wśród światowej czołówki przewoźników. Co równie istotne — wynik stanowi efekt znaczącej poprawy notowań PLL LOT, które względem poprzedniego roku awansowały o dwanaście pozycji.

Przy tworzeniu rankingu AirHelp Score, uwzględniono kilka kluczowych czynników, mających wpływ na wysokie miejsce PLL LOT. Są to między innymi punktualność, pozytywne opinie pasażerów oraz sprawność w obsłudze wniosków o odszkodowanie. Te trzy kategorie, będące istotnymi wskaźnikami jakości usług, świadczą o zaangażowaniu polskiej spółki w utrzymywanie wysokich standardów.

Wysokie notowania polskich lotnisk w rankingu AirHelp Score

Co równie istotne, ranking AirHelp Score 2023, oprócz oceny linii lotniczych, uwzględnił również oceny najlepszych lotnisk na świecie. I co warto dodać — polskie lotniska wykazały się tu wyjątkowym sukcesem. Otóż warszawski port lotniczy im. Chopina, dzięki swojej punktualności, został uznany za najbardziej punktualne lotnisko w Europie. A to z kolei stanowi znaczące osiągnięcie, podkreślając efektywność i niezawodność polskiej infrastruktury lotniczej.

Podobne sukcesy odnotowały inne lotniska w Polsce, co jest świadectwem ogólnie wysokiego standardu usług świadczonych przez polskie porty lotnicze. Przykładem takiego osiągnięcia jest Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, który zajął pierwsze miejsce w Polsce i 28. miejsce na świecie w rankingu. Ten wynik potwierdza, że polskie lotniska nie tylko sprostały międzynarodowym standardom, ale także wykazują konkurencyjność na globalnym rynku lotniczym.

Czytaj również: Ile zarabia pilot? Najlepsi wielokrotność średniej krajowej

AirHelp Score, istniejący od 2015 roku, zyskał uznanie jako ważne narzędzie w branży lotniczej. Służy do oceny i porównywania zarówno linii lotniczych, jak i portów lotniczych na całym świecie. Co istotne, ten ranking cieszy się uznaniem dzięki swojej obiektywności i kompleksowemu podejściu do oceny jakości i efektywności w branży lotniczej. Wyniki tego rankingu mają znaczący wpływ na decyzje pasażerów oraz na globalną pozycję linii lotniczych i lotnisk.

Aż 235 mln od Pentagonu dla JetZero. Czy to przyszłość lotnictwa?

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button