Info z rynkuTransport

Polska-Europa-świat. Perspektywy rozwoju polskiej logistyki

Debata odbędzie się w poznańskim hotelu Novotel już 28 września o godzinie 13:45

Logistyka stanowi nieodłączny element dzisiejszego globalnego rynku. Polska jest krajem o dynamicznie rozwijającej się logistyce, która ma kluczowe znaczenie dla gospodarki i handlu zarówno w Europie, jak i na świecie. W związku z tym, serdecznie zachęcamy do udziału w debacie „Polska-Europa-świat. Perspektywy rozwoju polskiej logistyki”, gdzie eksperci omówią przyszłość logistyki w Polsce, uwzględniając aspekty gospodarcze i geograficzne.

Debata „Polska-Europa-świat. Perspektywy rozwoju polskiej logistyki”

Dzięki swojemu położeniu w Europie Polska odgrywa kluczową rolę w międzynarodowych łańcuchach dostaw. Znajdując się na skrzyżowaniu głównych szlaków handlowych, nasz kraj jest naturalnym centrum logistycznym dla Europy. Jednak w obliczu zmieniającego się świata, nasza logistyka musi dostosować się do nowych wyzwań i oczekiwań.

Czytaj też: Logistyka w e-commerce przeżywa poważny kryzys

Doskonałą okazją do zrozumienia, jak Polska może nadal wzmacniać swoją pozycję jako centrum logistycznego, będzie debata ,,Polska-Europa-świat. Perspektywy rozwoju polskiej logistyki”, która odbędzie się w poznańskim hotelu Novotel już 28 września o godzinie 13:45.

Nasi goście – Magdalena Szaroleta, dyrektor sprzedaży w Raben Group, Leonard Kubanek, director project management Prologis w Polsce i Wiktor Żuchowski, project manager w Łukasiewicz-Poznański Instytut Technologiczny – debatować będą o tym, jakie perspektywy ma logistyka w Polsce w zmieniającym się świecie, z uwzględnieniem aspektów gospodarczych i geograficznych. Debata pozwoli zgłębić temat tego, jak aspekty geograficzne przekładają się na konkretne inwestycje i projekty w naszym kraju.

Świat logistyki stale się zmienia

Nowe technologie, zmiany w handlu międzynarodowym i zagadnienia zrównoważonego rozwoju wpływają na sposób, w jaki dostarczamy i transportujemy produkty. Polska musi pozostać elastyczna i gotowa na te wyzwania.

Czytaj też: Rozwój sztucznej inteligencji to nie katastrofa! To wyzwanie

Debata będzie platformą do wymiany pomysłów i doświadczeń dotyczących adaptacji polskiej logistyki do zmieniającego się świata. Poznamy najnowsze innowacje w logistyce, a także strategie, które pozwolą Polsce zachować konkurencyjność na globalnym rynku.

Debata „Polska-Europa-świat. Perspektywy rozwoju polskiej logistyki” jest niepowtarzalną okazją do zrozumienia, jak Polska może nadal rozwijać swoją logistykę w dynamicznym i konkurencyjnym otoczeniu. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu. To nie tylko okazja do nauki, ale również do nawiązania kontaktów i współpracy w dynamicznie rozwijającym się sektorze logistyki. Nie przegap tej szansy na pozyskanie cennych informacji i inspiracji. Do zobaczenia na debacie!

Autonomiczna logistyka w obliczu kryzysu. Niewiadoma przyszłość branży

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button