KolejowyTransport
Gorące newsy

Ruszają targi kolejowe TRAKO! Przyjedzie nawet 25 tysięcy gości!

TRAKO gromadzi przedstawicieli najważniejszych międzynarodowych firm związanych z przemysłem kolejowym

Ruszają drugie największe targi kolejowe w Europie. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO odbędą się w dniach od 19 do 22 września w AMBEREXPO w Gdańsku. Na wydarzenie przyjedzie nawet 25 tysięcy gości oraz ponad 500 wystawców z całej Europy.

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2023

Targi kolejowe TRAKO odbywają się co dwa lata we wrześniu, na zmianę z berlińskim Innotransem. Dwa lata temu była to pierwsza duża impreza kolejowa po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. Organizatorzy jubileuszowej 15. edycji spodziewają się nawet 25 000 odwiedzających. Oprócz prezentacji nowości w przemyśle kolejowym, wydarzenie obejmuje serię konferencji, dyskusji i seminarów. TRAKO rozpoczynają się we wtorek, 19 września, a kończą w piątek.

W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO oraz na terenach zewnętrznych uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję zanurzenia się w świat najnowszych trendów, rewolucyjnych rozwiązań technologicznych oraz osiągnięć w dziedzinie systemów transportowych, infrastruktury kolejowej i nowości na skalę krajową, europejską i globalną. Ponadto, wydarzenie to również doskonała okazja do nawiązania kontaktów, wymiany cennych doświadczeń i spotkań z innymi profesjonalistami z branży.

TRAKO

Czytaj też: Nowy plan inwestycyjny PKP Intercity – pociągiem ku przyszłości?

Program wydarzenia

Targi kolejowe TRAKO gromadzą przedstawicieli najważniejszych międzynarodowych firm związanych z przemysłem kolejowym, jak również liderów największych polskich podmiotów działających w sektorze transportu szynowego. Cały event skupia się na czterech kluczowych segmentach: taborze kolejowym, infrastrukturze, spedycji oraz komunikacji kolejowej w obszarze aglomeracyjnym i miejskim. To niezwykle istotne forum dla wymiany wiedzy i doświadczeń oraz dla prezentacji najnowszych osiągnięć w branży kolejowej. Agenda wydarzenia obejmuje blisko 100 debat, seminariów i konferencji, w tym:

  • Debata otwarcia ,, Strategiczna rola kolei w budowę odporności Europy.”
  • Debata „Konsolidacja kolei. Szanse i wyzwania” (Grupa PKP)
  • Seminarium pt. „Koleje Dużych Prędkości (KDP)” (SITK RP)
  • Debata „Kobiety w sektorze kolejowym – wyrównywanie szans – możliwości
    i przeszkody” (PKP SA)
  • Debata/Konferencja „Plany zrównoważonej mobilności – nowe podejście do transportu” (UTK)
TRAKO

Czytaj też: Targi Kolejowe TRAKO 2023 coraz bliżej! Poznaliśmy program

Portal Obserwator Logistyczny został patronem medialnym wydarzenia. Serdecznie zachęcamy do udziału w tym prestiżowym evencie. Informacje odnośnie wejściówek dostępne są w zakładce dla odwiedzających na stronie wydarzenia.

Jesteśmy dumni, że możemy być patronem tak ważnego wydarzenia z branży transportu szynowego. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO to zdecydowanie największe i najbardziej renomowane wydarzenie związane z transportem szynowym w Polsce, a także drugi co do wielkości taki event w całej Europie. Wydarzenie przyciąga ekspertów, inwestorów, producentów i firmy oferujące usługi transportowe i zarządzające infrastrukturą. To niezwykle istotne forum dla wymiany wiedzy i doświadczeń oraz dla prezentacji najnowszych osiągnięć w branży – wskazuje Filip Lamański, redaktor naczelny portalu Obserwator Logistyczny.

TRAKO

Zgorzelski (PKP): Polska kolej zapewnia nam bezpieczeństwo

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button