Info z rynkuMorskiTransport

Cosco Shipping uruchamia usługi ,,od drzwi do drzwi”. Również w Europie

Dzięki usłudze "Talent Athena" oraz innym usługom logistycznym klienci teraz mogą korzystać z łatwych i szybkich zamówień

Cosco Shipping wprowadziło usługi ,,od drzwi do drzwi”, które obejmują transport lądowy na obszarze Chin kontynentalnych oraz Grecji i sąsiednich krajów, takich jak Albania, Bośnia, Bułgaria, Macedonia Północna i Serbia.

Cosco Shipping wdraża usługi ,,od drzwi do drzwi”

Usługa „Talent Athena” została uruchomiona 31 sierpnia. Obejmuje ona usługi deklaracji celnej w porcie wyjścia, usługi przewozu morskiego oraz usługi tranzytu celowego na porcie docelowym – wszystko to w jednym pakiecie. Cosco Shipping zapewnia usługi ,,od drzwi do drzwi” jako część oferty w zakresie kompleksowych rozwiązań łańcucha dostaw, dostępnych na jego cyfrowej platformie rezerwacyjnej, SynCon Hub.

Czytaj też: CMA CGM przejęło terminale w Nowym Jorku. Gigant rośnie w siłę 

Jak informuje portal Asia Cargo News, według przewoźnika, dzięki usłudze „Talent Athena” oraz innym kompleksowych usługom logistycznym klienci teraz mogą korzystać z łatwych i szybkich zamówień, wysokiej jakości i niezawodnej dostawy, wygodnej obsługi, kompleksowego śledzenia wizualnego procesu oraz przejrzystego kosztorysu.

Klienci mogą również korzystać z platformy SynCon Hub do składania zamówień na import towarów za pośrednictwem wiodących tras handlowych za granicą, z gwarancją niezawodnej dostawy.

Nowa usługa, oparta na zasobach własnych i dedykowanych produktach łączonych, cechuje się przejrzystym kosztorysem i zasadami naliczania opłat, co pozwala użytkownikom pewnie wybierać spośród wszystkich opcji. „Talent Athena” to kompleksowe rozwiązanie logistyczne z obsługą klienta na każdym etapie procesu, zapewniające pełne wsparcie towarom przez cały proces – wskazuje przewoźnik.

Szczegółowe informacje o etapach dostawy

Jak informuje portal Asia Cargo News, dzięki wykorzystaniu technologii cyfrowej do śledzenia w czasie rzeczywistym każdego etapu przesyłek, użytkownicy mogą również otrzymywać wizualne informacje zwrotne na kluczowych etapach procesu dostawy, śledzić status logistyczny i być na bieżąco z informacjami o dostawie.

Czytaj też: Dostawy gazu zagrożone. Pracownicy Chevron w Australii rozpoczną strajk

Sztuczna inteligencja stała się nieodzowną częścią wielu dziedzin, a jedną z tych, której przekształcenia są szczególnie widoczne, jest logistyka. Wykorzystanie AI w logistyce przynosi liczne korzyści, wpływając na efektywność, precyzję i zrównoważoność tej branży. Jednym z głównych obszarów, w których AI odgrywa kluczową rolę, jest optymalizacja tras i harmonogramów dostaw.

Maritime Partners przejmuje wszystkie tankowce firmy AMSC

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button