E-commerceInfo z rynkuMagazyny
Gorące newsy

Kolejna firma logistyczna wchodzi do Polski. Wynajmie obiekt pod Wrocławiem

Nowa lokalizacja logistyczna firmy Gilog jest korzystnie usytuowana

Firma e-commerce Gilog, która od 2021 roku jest spółką córką grupy Pfenning z Heddesheim, rozszerza swoją działalność na terenie Polski. W tym celu Gilog od października wynajmie centrum logistyczne Segro Park we Wrocławiu.

Gilog stawia na centrum logistyczne we Wrocławiu

Firma Gilog, specjalizująca się w logistyce e-commerce, postanowiła rozszerzyć swoją działalność o teren Polski. W tym celu Gilog planuje wynająć centrum logistyczne o powierzchni 10 000 m² we Wrocławiu. Rozwinięcie działalności w Segro Park Wrocław przy Bierutowskiej ma na celu obsługę potrzeb logistycznych klienta, firmy Pfenning Logistics.

Jak informuje portal Eurotransport, w nowym miejscu świadczona będzie kompleksowa obsługa na wzór tej w Frechen. Tutaj bowiem zostanie zapewniona pełna logistyka magazynowa, obsługa e-commerce, a także usługi dodane, takie jak na przykład pakowanie czy kompletowanie zamówień. Oferta usług zostanie uzupełniona o zarządzanie frachtem. 

Nowa lokalizacja logistyczna firmy Gilog jest korzystnie usytuowana. Oprócz znajdującego się w pobliżu lotniska we Wrocławiu i dobrego dostępu do sieci przewozów kurierskich oraz przesyłek paletowych, obiekt będzie połączony z siecią zapewniającą dostęp do portów morskich w Świnoujściu, w Gdańsku, a także Hamburgu. 

Gilog wchodzi do Polski i wybuduje centrum logistyczne we Wrocławiu 
Gilog

Czytaj też: Jest już pierwszy najemca MLP Gorzów, choć budowa jeszcze trwa

Kolejna firma logistyczna wchodzi do Polski

Nowa hala ma dziesięć metrów wysokości od dolnej krawędzi wiązarów (UKB), co stwarza korzystne warunki zarówno dla zastosowania wysokiego składowania, jak i dla magazynowania towarów na stelażach.

Doskonała lokalizacja w połączeniu z głęboką wiedzą ekspercką firmy Gilog w obszarze e-commerce będzie stanowić wyraźną wartość dodaną dla wielu firm z sektora handlowego i dóbr konsumpcyjnych – mówi Frank Oelschläger, Dyrektor Zarządzający oraz założyciel firmy Gilog.

Czytaj też: Nowoczesne dachy – jak tworzyć trwałe i energooszczędne konstrukcje?

Jak informuje portal Eurotransport, za nową lokalizację odpowiada długoletni prokurent firmy Gilog, Christian Scharf. Przejmuje on obowiązki kierownicze w Polsce i staje się bezpośrednią osobą kontaktową dla całego projektu. Scharf dołączył do firmy Gilog sześć lat temu i jest drugim Dyrektorem Zarządzającym obok założyciela firmy, Franka Oelschlägera.

 

Panattoni ukończył kolejny park logistyczny w Bydgoszczy

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button