LotniczyTransport

Niecodzienny sojusz katarskich, hiszpańskich i brytyjskich linii 

Dzięki współpracy pasażerowie będą mieli dostęp do ponad 200 miejsc docelowych, obsługiwanych przez te trzy linie lotnicze

Iberia nawiązuje współpracę z liniami lotniczymi Qatar Airways i British Airways, aby zwiększyć liczbę połączeń lotniczych do Doha. Hiszpańska linia lotnicza wprowadzi codzienną usługę do Doha w grudniu, co pozwoli na lepsze połączenia z partnerami sojuszu oneworld.

Wspólne loty Iberia, Qatar Airways i British Airways do Doha

W ramach tej współpracy, Iberia łączy siły z Qatar Airways i British Airways, oferując zwiększoną globalną łączność przez Doha, Londyn i Madryt. Jak informuje portal Simple Flying, Iberia uruchomi codzienne loty między Madrytem a Doha, umożliwiając stałym klientom zbieranie punktów Avios na trasach do ponad 200 destynacji we współpracy z trzema liniami lotniczymi.

Czytaj też: Iberia mocno zwiększy zatrudnienie przed sezonem wakacyjnym

Przystąpienie do QJB wraz z Qatar Airways i British Airways to doskonała wiadomość dla naszych klientów. Jesteśmy naprawdę podekscytowani uruchomieniem naszej trasy Madryt-Doha. Dzięki hubom QJB w Londynie i Doha budujemy długo oczekiwaną łączność między Hiszpanią a ponad 200 miejscami docelowymi w Azji, Azji Południowo-Wschodniej, Bliskim Wschodzie i Afryce, oraz oferujemy nowe możliwości dla podróżnych w obie strony. Nasz kraj zmierza w stronę nowego modelu turystyki o wyższej jakości, a dzięki uruchomieniu połączenia Madryt-Doha dokonujemy przełomu – stwierdził prezes Iberii, Fernando Candela.

Szereg korzyści

Dzięki współpracy pasażerowie będą mieli dostęp do ponad 200 miejsc docelowych, obsługiwanych przez te trzy międzynarodowe linie lotnicze, i będą mogli używać jednego biletu, aby skorzystać z luksusowych produktów takich jak QSuite Qatar Airways, klasa biznes Iberia i Club Suite British Airways. Jak informuje portal Simple Flying, nowe loty Iberii do Międzynarodowego Lotniska Hamad rozpoczną się 11 grudnia 2023 roku. Linie Iberia będą obsługiwać trasę za pomocą samolotów Airbus A330-200. W ofercie będzie 19 miejsc w klasie Business Plus z płaskimi siedzeniami oraz 269 miejsc w klasie ekonomicznej, z rozstawem 30-32 cali i pochyleniem 6-7 cali.

Czytaj też: Transport lotniczy jest bezkonkurencyjny czasowo

W zeszłym roku rozszerzyliśmy nasze wspólne partnerstwo biznesowe z Qatar Airways o dodatkowe 42 kraje, i jestem bardzo zadowolony, że widzę jego dalszy rozwój, witając przy tym Iberię na pokładzie. Zobowiązujemy się oferować naszym klientom jak najwięcej wyboru i współpraca z naszymi partnerami w Madrycie i Doha pozwala British Airways na połączenie się z ponad 200 miejscami docelowymi na całym świecie – stwierdził prezes i dyrektor generalny British Airways, Sean Doyle.

Bayern i Qatar Airways kończą współpracę! Poszło o prawa człowieka?

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button