PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
LotniczyTransport

Z Azji do Europy w 3 dni? DACHSER rozszerza usługi frachtu 

Klienci korzystający z usług frachtu lotniczego mają możliwość wyboru opcji rezerwacji "Sustainable Fuel"

DACHSER rozszerza swoje usługi frachtu lotniczego z Singapuru do Frankfurtu. Przesyłka z Azji do Europy zajmuje zaledwie 72 godziny, a na ponadto firma zapewnia możliwość szybkiej dostawy z Frankfurtu do właściwego miejsca docelowego w Europie.

DACHSER rozszerza usługi frachtu lotniczego

DACHSER rozszerza usługi frachtu lotniczego na trasie SingapurFrankfurt. Teraz klienci mogą cieszyć się codziennym transportem, który zapewnia dostarczenie towarów z Azji do Europy w zaledwie 72 godziny. Ponadto klienci mają również możliwość skorzystania z rozbudowanej sieci transportowej firmy z Frankfurtu, co gwarantuje szybkie dostawy w całej Europie.

Czytaj też: DACHSER rozbudowuje oddział w Czechach. Będzie gigantyczny!

Port lotniczy w Singapurze stanowi jedno z największych centrów lotniczych w Azji i pełni istotną rolę jako hub komunikacyjny dla połączeń z Europą. Przesyłki kierowane na Stary Kontynent docierają do Frankfurtu, gdzie są wprowadzane do rozbudowanej europejskiej sieci logistycznej DACHSER, a następnie sprawnie rozprowadzane do swoich docelowych miejsc. Wysoka częstotliwość dostaw zapewnia szybki transport towarów. Platforma eLogistics, dostępna online, dostarcza klientom pełnej informacji na temat wszystkich procesów w łańcuchu dostaw i umożliwia śledzenie przesyłek w czasie rzeczywistym.

Zrównoważone paliwo lotnicze

Klienci korzystający z usług frachtu lotniczego mają możliwość wyboru opcji rezerwacji „Sustainable Fuel”. Ta usługa jest dostępna na wszystkich trasach na całym świecie za dodatkową opłatą. Dzięki zastosowaniu mieszanki „zrównoważonego paliwa lotniczego” (SAF), przesyłki lotnicze mogą być transportowane z 30-procentową redukcją emisji gazów cieplarnianych. Aby potwierdzić zakup biopaliwa i osiągnięcie redukcji emisji, co może być uwzględnione w śladzie węglowym, firma DACHSER jest gotowa przygotować raport emisji oraz oficjalne zaświadczenie potwierdzające redukcję emisji na życzenie klienta. W tym dokumencie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące zużytych litrów SAF, roku zużycia oraz dokładnego źródła surowców wykorzystanych do produkcji SAF.

Czytaj też: Transport lotniczy jest bezkonkurencyjny czasowo

Niezależnie od tego, czy importujesz, eksportujesz, czy optymalizujesz procesy łańcucha dostaw, sieć DACHSER zapewnia sprawne procesy i terminowe dostawy dla firmy każdej wielkości. W przypadku przesyłek frachtu lotniczego DACHSER oferuje swoim klientom maksymalną niezawodność procesu dzięki ściśle określonym procesom, a także niezawodnym czasom tranzytu i przepustowości – czytamy na stronie firmy.

Pierwszy lot Latam Cargo wykorzystujący biopaliwo SAF

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button