PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
DrogowyTransport

Innowacje, tradycja i ekologia: przyszłość transportu z Gdańska-Oliwy

Co oferuje nowa marka PKSGO! na polskim rynku TSL?

Grupa PKS Gdańsk-Oliwa SA prezentuje nową usługę — PKSGO!, która łączy innowacyjne rozwiązania w transporcie i spedycji z bogatą, niemal 60-letnią tradycją. Marka PKSGO! oferuje najwyższą jakość usług na rynku krajowym i międzynarodowym, opartą na międzynarodowych standardach i kompleksowym podejściu do logistyki.

Nowa marka na rynku: PKSGO!

Rafał Olszewski, Prezes Zarządu PKS Gdańsk-Oliwa SA, przedstawia nową markę PKSGO!, która łączy doświadczenie i innowacje w usługach transportowych i spedycyjnych. Jak wyjaśnił Rafał Olszewski prezes zarządu PKS Gdańsk-Oliwa SA:

Marka PKSGO! którą oddajemy w Państwa ręce łączy to, co potrafimy wykonywać najlepiej i co wypływa z DNA naszej organizacji. Nieprzypadkowo w członie nazwy widnieje słowo GO skrót od pierwszych liter Gdańsk Oliwa. GO to też wyraz kojarzący się z ruchem, energią, jazdą – idealnie pasujący do transportu.

Czytaj również: Zarobki kierowców zawodowych w Polsce. Sytuacja w TSL

Prezes Olszewski podkreśla również, że dzięki PKSGO! powstają nowe miejsca pracy, a także zawiązują się kolejne umowy o współpracy z przewoźnikami i kierowcami. Ponadto kompleksowe rozwiązania oparte na międzynarodowych standardach sprawiają, że klienci mogą oszczędzić czas i pieniądze. Co równie istotne, PKS Gdańsk-Oliwa SA posiada własną flotę, która spełnia europejskie normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska Euro 6. Dodatkowo firma w 2022 roku wymieniła flotę samochodów osobowych na pojazdy elektryczne oraz hybrydowe.

Co ciekawe PKS Gdańsk-Oliwa SA jest pierwszą w Polsce firmą transportową będącą turkusową organizacją zarządzaną przez samoorganizujące się zespoły. Nie ma struktury hierarchicznej, a współpracownicy już od ponad 5 lat biorą odpowiedzialność za decyzje, które podejmują wspólnie. Ten innowacyjny model zarządzania przyczynia się do efektywności pracy i dynamicznego rozwoju firmy.

Grupa PKS Gdańsk-Oliwa SA i jej spółki zależne

PKS Gdańsk-Oliwa SA to firma transportowa działająca na rynku TSL od prawie 60 lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu rozwinęła działalność w kraju i za granicą świadcząc kompleksowe usługi w zakresie transportu drogowego oraz logistyki kontraktowej. Spółka posiada swoje lokalizacje w całej Polsce i na terenie Unii Europejskiej, co znacząco ułatwia klientom dostęp do oferty.

Czytaj również: Globalna inflacja, na skutek podrożenia transportu, wzrośnie o 1,5 pkt proc.

Firma obsługuje transport ładunków całopojazdowych (FTL), częściowych (LTL) i drobnicowych, a także towarów niebezpiecznych (ADR), towarów wymagających temperatury kontrolowanej, paletyzowanych, przewożonych luzem oraz dostawy just in time. Dodatkowo w serwisie klienci znajdą obsługę ubezpieczeniową firm transportowych poprzez spółkę zależną OCPD24.COM Sp. z o.o. oraz rezerwacje przepraw promowych cargo, mostów i tuneli w całej Europie poprzez markę handlową PROMY24.COM.

Salon Truck&Trailer, nowości wystawców oraz merytoryczne prelekcje podczas targów TransLogistica Poland

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button