DrogowyTransport

Karty paliwowe dla samochodów ciężarowych – torowanie drogi do sukcesu

Dowiedz się więcej o kartach paliwowych Eurowag i korzyściach, jakie mogą one zapewnić Twojej flocie

Szukasz sposobów na zmniejszenie kosztów, aby Twoja firma transportowa mogła się rozwijać? Oprócz zniżek na tankowanie, karty paliwowe dla samochodów ciężarowych mogą również zapewnić rozwiązania ułatwiające firmom transportowym dowolnej wielkości zarządzanie płatnościami i fakturami. Dowiedz się więcej o tym, jak oferta produktów Eurowag może pomóc Twojej firmie zaoszczędzić czas i pieniądze.

Blokady na drodze do potencjalnego rozwoju

Europejskie firmy transportowe napotykają wiele przeszkód finansowych. Oprócz wyższych cen za paliwo, koszty administracyjne związane z zarządzaniem płatnościami gotówkowymi w wielu walutach za opłaty drogowe i tankowanie, a także czas i zasoby poświęcone na księgowanie dużych ilości paragonów i faktur,  w wielu różnych językach, szybko rosną. Rezultatem jest mniejsza ilość środków dostępnych dla Twojej firmy, co może spowolnić rozwój każdej floty.

Właśnie w tym przypadku posiadanie profesjonalnego rozwiązania płatniczego może przynieść korzyści. Karta paliwowa Eurowag może wyeliminować kłopotliwe dostarczanie gotówki na opłaty drogowe i paliwo podczas jazdy, oferując bezpieczne transakcje bezgotówkowe. Oprócz uproszczenia płatności za opłaty drogowe w 26 krajach oraz zniżek na ponad 15 000 stacji paliw w naszej rosnącej sieci akceptacji, karty paliwowe Eurowag umożliwiają również łatwiejsze fakturowanie i zarządzanie fakturami, co pomaga zmniejszyć koszty ogólne.

Karta skrojona na miarę każdej floty

Dla firm z mniejszymi flotami dostawczymi, które szukają opcji prepaid z ustalonym miesięcznym limitem wydatków, oferujemy kartę Eurowag EASY. Ta karta paliwowa umożliwia łatwe dodawanie środków online, gdy ich potrzebujesz, bez ukrytych opłat i dopłat. A wszystko to przy jednoczesnym korzystaniu z obniżonych cen paliw oferowanych przez sieć akceptacji Eurowag.

Średnie lub większe firmy z branży CRT mogą potrzebować nowoczesnego rozwiązania płatniczego. Karta Eurowag ONE to właściwy wybór do płatności za paliwo i opłaty drogowe.

Zarówno karta Eurowag EASY jak i karta Eurowag ONE zapewniają zapobieganie oszustwom, pełną kontrolę nad wszystkimi transakcjami oraz portal klienta zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze z dostępem 24/7.  Posiadacze obu kart mogą również korzystać z serwisów partnerskich, takich jak mycie cystern czy naprawa pojazdów, a także z aplikacji mobilnej, która umożliwia planowanie tras dla ciężarówek. Dodatkowo klienci mogą wybrać korzyści płynące z profesjonalnej obsługi podatkowej, ułatwiającej zwrot podatku VAT i podatku akcyzowego, a także inne usługi finansowe oferowane w ramach naszego programu partnerskiego EW.

Wszyscy posiadacze kart paliwowych Eurowag mogą korzystać z naszej sieci akceptacji obejmującej ponad 15 000 stacji paliw w całej Europie i otrzymywać konkurencyjne ceny zarówno na paliwa konwencjonalne jak i alternatywne. W połączeniu z możliwością przeglądania wszystkich transakcji dokonanych na poszczególnych kartach w jednej miesięcznej fakturze oraz bezpiecznymi płatnościami w wielu walutach, bez konieczności noszenia przez kierowców papierowej gotówki, staje się zrozumiałe, dlaczego coraz więcej transportowych wybiera Eurowag jako partnera w płatnościach za paliwo.

Gdziekolwiek się udasz, będziemy razem z tobą

Karty paliwowe Eurowag są akceptowane na wszystkich stacjach paliwowych w sieci akceptacji Eurowag, która obejmuje również własne parkingi dla ciężarówek Eurowag zlokalizowane w całej Europie. Dzięki ponad 15 000 stacji w naszej sieci (w tym ORLEN, BP, SHELL i wiele innych wiodących marek), a także dzięki temu, że wciąż przybywają nowe, zawsze będziesz mieć blisko do dystrybutora z paliwem.  

Karty paliwowe Eurowag mogą być również wykorzystywane do uiszczania niektórych opłat drogowych w 26 krajach, w tym w wielu tunelach i na mostach, a nawet za niektóre winiety.

Udoskonalona obsługa klienta bez potrzeby zdejmowania nogi z gazu

Eurowag nie będzie Cię spowalniał trudnym procesem aplikacji. W celu rozpoczęcia procesu wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Przedstawiciel Eurowag skontaktuje się z Tobą, aby uzyskać informacje, z jakimi wyzwaniami boryka się Twoja firma, a następnie zarekomenduje najlepszy produkt, który sprosta tym wyzwaniom.

Omówimy unikalne potrzeby Twojej firmy oraz to, czy wybór karty paliwowej typu prepaid lub postpaid ma dla Ciebie sens. W przypadku karty prepaid możemy pomóc w ustaleniu miesięcznych wydatków na zakup paliwa. Określimy również kwotę depozytu, którą należy odłożyć na poczet opłat drogowych w zależności od typów pojazdów w Twojej flocie (oraz ich średniej wielkości i zużycia paliwa), a także od tego, z jakimi systemami opłat drogowych pojazdy te będą się zazwyczaj spotykać.

W przypadku naszych ofert kart paliwowych typu postpaid, takich jak karta Eurowag ONE, przeprowadzimy analizę Twojej firmy, przejrzymy sprawozdania finansowe i omówimy wszelkie ostatnie zmiany, które mogą wpłynąć na dostępność limitu. Po sprawdzeniu tych informacji przedstawiciel Eurowag udostępni Ci wyniki i przedstawi ofertę.

W ciągu 4-7 dni roboczych po sfinalizowaniu wniosku wydamy Twoje nowe karty paliwowe, po czym będziesz mógł skorzystać z wielu korzyści, z których korzysta już ponad 15 000 zadowolonych posiadaczy kart paliwowych Eurowag. Złóż wniosek już dziś, a przekonasz się, jak Eurowag napędza europejską branżę transportu komercyjnego w przyszłość.

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Ceny transportu w Niemczech odnotowały gwałtowny wzrost

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button