DrogowyInfo z rynkuTransport

FREJA Polska zainwestowało w 30 nowych naczep specjalistycznych

Polski oddział FREJA Transport & Logistics pochwalił się nową inwestycją, która zagwarantuje bezpieczeństwo i przyszłościowy rozwór korporacji. Firma zainwestowała bowiem zakupem 30 nowych naczep dostosowanych do warunków i wymagań rynku zachodnioeuropejskiego. Czym się wyróżniają?

Jak twierdzi FREJA Polska, zakup nowoczesnych naczep zapewni „szereg nowoczesnych technologii zapewniających bezpieczeństwo i kontrolę nad transportem”. Głównym celem inwestycji jest wzmocnienie transportu w Europie Zachodniej, w szczególności w relacjach pomiędzy Niemcami i Holandią.

Maksymalizacja gęstości składowania w magazynie Lufthansy

Firma twierdzi, że naczepy pozwolą na szybszy rozładunek i załadunek towarów. Będzie to możliwe dzięki hydraulicznie podnoszonemu dachowi. Umożliwi on załadunek boczny towarów o wysokości aż do 2,78 m oraz tak zwanego transportu RO-RO.

Jak informuje portal Fracht Morski, transport ten polega na:

[…] Transporcie maszyn i pojazdów, które samodzielnie wjeżdżają bądź są wciągane na holu do przestrzeni załadunkowej na pokładzie statku.

Ponadto, aby zabezpieczyć transport i kierowców, naczepy posiadają kontrolę trakcji EBS oraz system ROLL STABILITY. To sprawi, że system zapobiegnie np. przewróceniu się pojazdu przy szybkim wejściu w zakręt. Naczepy zostały również wyposażone w specjalistyczne opony 3PMFS, które dostosowane są do wielu warunków pogodowych, w tym w szczególności w ciężkich warunków zimowych.

Freja posiada ponad 2800 naczep różnego typu i oferuje transport całopojazdowy (FTL), częściowy (PTL) oraz drobnicowy. Posiada swoje biura zarówno w Polsce, jak i w Skandynawii oraz zapewnia także transport chłodniczy z pełną gamą wyposażenia.

Źródło: Freja.com, Fracht Morski

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button