PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
DrogowyInfo z rynkuMagazynyTransport

Ruszyła największa w Polsce bezobsługowa stacja paliw

Nowa bezobsługowa stacja paliw E100 została włączona do systemu stacji Power Max

W połowie listopada firma E100 otworzyła największą automatyczną stację paliw w Polsce. Bezobsługowa stacja paliw usytuowana jest na obszarze Autoportu Godzieszów w bliskim sąsiedztwie autostrady A4, przy Węźle Godzieszów (18 km od A4) oraz drodze krajowej 94. Wjazd do stacji znajduje się przy drodze wojewódzkiej Nr 296, na trasie między Żaganiem a Lubaniem.

Bezobsługowa stacja paliw już działa

Nowa bezobsługowa stacja paliw dysponuje 13 miejscami do tankowania i jest w stanie obsłużyć aż 1900 pojazdów dziennie, w tym nie tylko samochody ciężarowe, ale także pojazdy osobowe i busy. W skład wyposażenia dystrybutorów wchodzą „satelity”, które umożliwiają napełnienie wszystkich zbiorników pojazdu bez konieczności jego przemieszczania. Przy każdym punkcie tankowania dostępny jest również dystrybutor Adblue.

Oprócz tradycyjnych terminali samoobsługowych do płatności za paliwo, uruchomiliśmy możliwość rozliczenia tankowania za pomocą telefonu, w aplikacji E100 z aktywowaną usługą E100 Mobility, bez konieczności użycia terminala płatniczego. Warto też dodać, że nowa stacja jest przygotowana do obsługi transportu ponadnormatywnego – wysokość wiaty to 4,85 m – mówi Dmytro Ananskyi, Zastępca Kierownika Działu Współpracy z Dostawcami.

E100

Czytaj też: Kradzież paliwa: nowy system do blokady – sprawdź jak tankować bezpiecznie

Szereg udogodnień

Nowa bezobsługowa stacja paliw E100 została włączona do systemu stacji Power Max. Stacje paliw Power Max są oznaczone charakterystycznym czerwonym kolorem w oficjalnej wyszukiwarce stacji E100.

To pierwsza stacja E100 zbudowana przez naszą firmę od samego początku i samodzielnie począwszy od etapu koncepcji i planowania. Jesteśmy więc szczególnie dumni, że to jest w tym momencie największa, bezobsługowa stacja paliw w Polsce. Wpisuje się to też w strategię E100 budowania własnych stacji paliw w kluczowych, dla naszych klientów, lokalizacjach – dodaje Dmytro Ananskyi.

Czytaj też: XI edycja Executive Innovation Forum 2023 zbliża się wielkimi krokami!

Klienci E100 mają dostęp do zaplecza Autoportu Godzieszów w postaci 85 miejsc parkingowych, sklepu, pryszniców, restauracji oraz toalet przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

E100 to międzynarodowe przedsiębiorstwo, będące emitentem swoich własnych kart paliwowych oraz dostawcą kompleksowych usług wielobranżowych. Firma oferuje gotowe rozwiązania zarówno dla dużych korporacji, jak i małych przedsiębiorstw, nawet tych jednoosobowych. Z usług firmy korzysta ponad 18 000 firm, które mają dostęp do ponad 13 000 stacji paliw w 32 krajach Europy i Azji.

Zakaz samochodów spalinowych będzie wyzwaniem dla Polaków

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button