Info z rynkuMagazynyTransport

Meblarskie Home Delivery? Kolejny Punkt Obsługi Klienta EXPERT otwarty!

Przygotowania do uruchomienia nowego Punktu Obsługi Klienta rozpoczęły się już wiele tygodni wcześniej

W Koszalinie powstał dziesiąty Punkt Obsługi Klienta firmy EXPERT, specjalizującej się w dostawach Home Delivery. Tego samego dnia otworzono także 35. salon dekoracyjno-meblowego znanej firmy Agata. Pierwsze dostawy zostały już dostarczone do klientów.

Powstał kolejny Punkt Obsługi Klienta EXPERT

Otwarcie było nie lada gratką dla mieszkańców Koszalina, którzy już z samego rana masowo ruszyli na zakupy do świeżo otwartego salonu. Uruchomienie tej lokalizacji ma ogromne znaczenie, zwłaszcza dla firmy EXPERT, specjalizującej się w dostawach Home Delivery z usługami dodatkowymi. Jest to już dziesiąty Punkt Obsługi Klienta EXPERT otwarty w ramach współpracy z salonami Agata.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby tę współpracę rozwijać na wysokim poziomie. Otwarcie salonu jest bardzo ważnym wydarzeniem, bo Agata S.A. jest dla nas prestiżowym partnerem. Cieszymy się, bo widzimy jak dobrze rozwija się biznes naszego partnera i jesteśmy dumni, bo my możemy rozwijać się razem z nim. W takie dni jak dziś wszyscy czujemy ekscytację. Mamy nowych pracowników w Punkcie Obsługi Klienta, a także nowe ekipy realizacyjne. Zapewniamy im bardzo mocne wsparcie, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zawsze działamy w myśl dewizy, że im bardziej zadowoleni są Klienci, tym bardziej zadowoleni jesteśmy my – powiedział Marek Wodzyński, Dyrektor Działu Operacji EXPERT.

Meblarskie Home Delivery? Kolejny Punkt Obsługi Klienta EXPERT otwarty!
EXPERT

Jarosław Skrzypek, Kierownik Działu Jakości EXPERT, przekazał, że przygotowania do uruchomienia nowego Punktu Obsługi Klienta rozpoczęły się już wiele tygodni wcześniej.

Kierując się zasadą „Jakość jest najważniejsza” ogromny nacisk kładę na prawidłowe przygotowanie ekip dystrybucyjnych, czyli szkolenie zgodne z obowiązującymi standardami, według wewnętrznych instrukcji i procedur. Niemniej ważne jest kompleksowe przygotowanie Punktu Obsługi Klienta – zaczynając od wyposażenia w wymagane materiały, kończąc na konfiguracji sprzętowej i weryfikacji czy wszystko działa prawidłowo. Wszelkiego rodzaju materiały marketingowe, ulotki informacyjne to również niezbędne elementy do prawidłowej obsługi Klientów. I na koniec jedna z najważniejszych rzeczy – świadomość całego zespołu EXPERT w jak ważnym wydarzeniu uczestniczymy. Mimo, że to już dziesiąty salon który mamy przyjemność obsługiwać, zaangażowanie wszystkich działów w EXPERT i emocje towarzyszące otwarciu od lat są niezmienne – stwierdził Jarosław Skrzypek.

Meblarskie Home Delivery? Kolejny Punkt Obsługi Klienta EXPERT otwarty!
Źródło: Expert

Czytaj też: Polska branża e-commerce jedną z najszybciej rozwijających się w UE

Współpraca z Agatą

Jak dodają przedstawiciele firmy EXPERT, nawiązanie współpracy ze stacjonarnymi salonami meblowymi jest następstwem przede wszystkim potrzeb konsumentów.

W dzisiejszych czasach Klienci oprócz dobrej jakości towarów, oczekują również usług na wysokim poziomie. W tym wypadku usługa polega na dostarczeniu zakupionych mebli, wniesieniu, rozpakowaniu czy zmontowaniu. Nasi partnerzy, tacy jak Agata S.A. rozumieją taką konieczność i szukają najlepszych rozwiązań. A my takie rozwiązania dostarczamy – dodał Marek Wodzyński.

EXPERT Agata S.A Koszalin
Expert

Z kolei Jarosław Skrzypek dodał, że ważnym ogniwem w procesie obsługi klienta jest jej odpowiedzialność.

To w dużej mierze od tego jak zrealizujemy naszą usługę zależy końcowe doświadczenie Klienta i to, czy będzie on zadowolony i skłonny do polecania danego sklepu innym – zakończył Jarosław Skrzypek.

Czytaj też: 3 powody, dla których warto wdrożyć automatyczny magazyn

Jest to już dziesiąty Punkt Obsługi Klienta otwarty we współpracy z firmą Agata. EXPERT obecnie posiada swoje filie w 29 miastach w Polsce, co pozwala mu obsłużyć wszystkie kody pocztowe na terenie kraju.

Potężna inwestycja w Poznaniu! Największy taki magazyn w Polsce

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button