Info z rynku

Mów głosem przyszłości! – BEZPŁATNY MEETING W WARSZAWIE

Aspekt Sp. z o.o. zaprasza na bezpłatną konferencję dotyczącą technologii Voice, która odbędzie się już 23 maja w Warszawie! Partnerem technologicznym spotkania jest firma Honeywell, która przedstawi nowoczesne rozwiązania z zakresu technologii głosowej.

Majowe wydarzenie dedykowane jest branży logistycznej, w której technologia Voice pozwala pracować bardziej efektywnie i szybciej. Rozwiązanie to umożliwia wydawanie poleceń głosowych i otrzymywanie informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym. Pozwala to na zwiększenie produktywności, minimalizację błędów oraz skrócenie czasu pracy.

Wśród tematów poruszanych na konferencji znajdą się także automatyzacja procesów magazynowych, zwiększenie wydajności pracowników, a także integracja technologii głosowej z innymi narzędziami IT.

Ekspertom z firmy Aspekt i Honeywell będzie można zadać pytania oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące kwestie oraz przetestować rozwiązania głosowe „na żywo”.

Bezpłatny meeting odbędzie się 23 maja 2023 roku w Warszawie, a szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.aspekt.info/konferencja.

Zachęcamy do zapisywania się już dziś, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Nie przegap okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat technologii Voice i poznać najnowsze rozwiązania na rynku!

BEZPŁATNA REJESTRACJA

Partnerzy medialni: Logistics Manager, Nowoczesny Magazyn, Logistyka a Jakość, obserwatorlogistyczny.pl

 

 

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button