PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
Info z rynkuIntralogistyka

Gdzie poznać nową moc intralogistyki? Na Dniach Otwartych Jungheinrich!

Elektrycznie, efektywnie, ekologicznie, ergonomicznie – świat intralogistyki i motoryzacji łączy wiele. Podobne oczekiwania użytkowników, podobne trendy i kierunki rozwoju. Nie od dziś wiadomo, że konstruktorzy wózków widłowych inspirują się branżą automotive. Co jest wspólne, a co różne? Jak zmienia się dziś intralogistyka? O tym będzie się rozmawiało i dyskutowało podczas Dni Otwartych Jungheinrich. 

Wszyscy miłośnicy nowoczesnych technologii, pasjonaci intralogistyczni i przedsiębiorcy zorientowani na nowoczesność: obecność obowiązkowa!

Podążając za trendami rynkowymi, w których prym wiedzie automatyzacja i cyfryzacja, także tu, w Bielanach Wrocławskich, 5 oraz 6 października będą mogli zobaczyć Państwo najnowsze osiągnięcia konstruktorów Jungheinrich. Dlaczego warto? To rozwiązania, które usprawniają pracę każdego magazynu. 

PLAKO System - inteligentne systemy dokowania

Zobaczą Państwo na żywo, jak pracuje nowy AGV EKS 215a, jak cyfryzacja optymalizuje pracę w intralogistyce. Ponadto goście wydarzenia dowiedzą się jeszcze więcej o technologii litowo-jonowej i sprawdzą, czy najnowsza seria wózków widłowych POWERLiNE spełnia ich oczekiwania. Dni Otwarte to również doskonała okazja, aby przekonać się, że używane wózki JUNGSTARS są tak samo wydajne i bezpieczne jak nowe modele Jungheinrich – zaprezentowane zostaną nowoczesne wózki systemowe oraz wydajne pojazdy litowo-jonowe. Ponadto na gości czekać będą stoiska serwisu Jungheinrich oraz sklepu internetowego PROFISHOP, a nawet symulator jazdy wózkiem czołowym EFG! 

Firma Jungheinrich oddaje do Państwa dyspozycji halę magazynową, wypełnioną po brzegi zaawansowanymi technologicznie produktami, w której ofertę Jungheinrich uzupełnią rozwiązania intralogistyczne Partnerów biznesowych firmy. 

Zapraszamy. 5-6 października 2022, Bielany Wrocławskie, ul. Logistyczna 2. Start: godz. 9:00.

Więcej o wydarzeniu oraz bezpłatna rejestracja: 

https://eventory.cc/event/dni-otwarte-jungheinrich-2022  

Koniec z dziką globalizacją. Unia stawia na bezpieczeństwo dostaw

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button