Info z rynku

Wolt Polska oferuje szybkie dostawy polskim przedsiębiorcom

Wolt Polska chce rozwijać się w kolejnym obszarze, oferując szerszy zakres usług. Fińskie przedsiębiorstwo będzie rozwijać współpracę z polskimi przedsiębiorcami, zarówno drobnymi, jak i większymi firmami. 

Wolt chce oferować szybkie dostawy przedsiębiorcom

Fiński start-up chce rozwijać się w nowym obszarze, co ma mu zapewnić przewagę konkurencyjną. Mowa o detalistach, którym firma zaproponowała swoje usługi.

Wolt chce oferować szybkie dostawy przedsiębiorcom działającym na rynku polskim. Realizacja zamówienia może odbywać się nawet w czasie od 30 do 60 minut. Usługa e-commerce będzie dostępna zarówno dla dużych sieci handlowych, jak i drobnych przedsiębiorców działających na małą skałę.

Zobacz także: Nowy sojusz w branży. Celem utworzenie europejskiego lidera na rynku transportu ciężkiego

Usługa oferowana przez Wolt zakłada dostawę zamówienia w czasie rzeczywistym, śledzenie przesyłki oraz kontakt z działem zajmującym się obsługą klientów. To odpowiedź fińskiego przedsiębiorstwa na rozwijający się dział e-commerce w Polsce. Obecnie poszukiwane są osoby, które będą wsparciem przy wdrażaniu nowych rozwiązań.

Zobacz także: Sierpniowa inflacja w UE. Jak prezentuje się Polska?

Nie tylko dowóz jedzenia

Wolt specjalizuje się na polskim rynku w dowozie jedzenia. Jednak ambicje fińskiego start-upu sięgają znacznie dalej. W planach jest rozbudowa struktur oraz zwiększenie swojego udziału w rynku. Obecnie Wolt Polska oferuje swoje usługi w 12 miastach w ramach współpracy z 4 tys. kurierów. Firma rozwija również swoje dark story, które znajdują się w stolicy i pozwalają na maksymalne skrócenie czasu dostawy.

Ostatnio było głośno o partnerstwie Wolt oraz Tier. Współpraca miała na celu promowanie niskoemisyjnych rozwiązań dla transportu. Szacuje się, że obecnie 40% pracujących dla Wolt Polska korzysta z niskoemisyjnych środków transportu do realizacji dostaw. Latem tego roku w Warszawie uruchomiono natomiast usługę Wolt+, która ma na celu pozyskiwanie subskrybentów. Dzięki stałej miesięcznej opłacie w wysokości 14,99 zł mieszkańcy stolicy mogą skorzystać z dostawy z sieci partnerów współpracujących z fińskim start-upem. Według przedstawicieli oferta ta przynosi realne oszczędności już przy trzech zamówieniach w miesiącu.

Air Canada zamawia u Heart Aerospace 30 samolotów z napędem elektrycznym i hybrydowym o zasięgu do 800 km

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button