PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
Info z rynku

Konferencja TOP Young 100 – „Powerful Connection academia-science-business”

10 maja 2022 roku w Pomorskim Parku Naukowo-Technologiczny w Gdyni odbędzie się Konferencja Top Young 100 „Powerful Connection academia-science-business”. Wydarzenie to inauguracja V edycji rocznego Programu rozwojowego dla najlepszych studentów z obszaru łańcucha dostaw (www.topyoung100.pl), koordynowanego przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów.

Kilkuletnie, bogate doświadczenia oraz współpraca międzyśrodowiskowa związana z angażowaniem biznesu w procesy edukacyjne poprzez Program Top Young 100, pozwolą na przestrzeń do konstruktywnego dialogu na rzecz efektywnych modeli współpracy nauki i biznesu, potencjalnych szans i najlepszych praktyk, a wystąpienia na scenie poruszą między innymi tematy pozyskiwania współczesnych kompetencji, efektywnego angażowania i utrzymywania zmotywowanego pracownika czy najlepsze modele współpracy biznes-nauka na przykładzie np. Cambridge Enterprise. W czasie konferencji przywoływać będziemy najlepsze praktyki, rozmawiać o kompetencjach niezbędnych dla biznesu w dobie transformacji cyfrowej oraz dyskutować o roli, jaką pełnią uczelnie wyższe, współpracując z biznesem w budowaniu podaży wciąż zmieniających się kompetencji gospodarki opartej na wiedzy.

Konferencja zgromadzi w jednym miejscu: przedstawicieli 37 uczelni wyższych w Polsce, liderów wiodących firm na rynku krajowym i międzynarodowym, 200 najzdolniejszych studentów z obszaru łańcucha dostaw oraz gości specjalnych Cambridge Enterprise (jednostka specjalna Uniwersytetu Cambridge, numer jeden w Europie ekosystemu nauki i biznesu). Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli między innymi Maciej Kaniowski – VP Operations w Avon, Andries Retief – CEO DHL Supply Chain w Centralnej i Środkowej Europie, Olivier Gateau – CEO PEKAES, Piotr Wachowiak – Rektor w SGH Warsaw School of Economics, Caroline Hyde – Head of Partnerships & International Outreach w Cambridge Enterprise oraz wielu innych ciekawych gości.

Szczegóły uczestnictwa w konferencji: biuroprojektuty100@psml.pl

Aby dowiedzieć się więcej na temat Konferencji, zapraszamy do odwiedzenia strony: https://psml.pl/programy/top-young-100/

Organizator Konferencji: PSML

Partner Strategiczny Konferencji: Invest in Pomerania

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button