MorskiPrzemysł 4.0Transport

Bezpieczne hybrydowe rozwiązania sieciowe Marlink dla floty offshore

Marlink, wiodący dostawca inteligentnych rozwiązań sieciowych, dostarczy bezpieczne hybrydowe rozwiązania sieciowe dla statków użytkowanych przez Subsea 7, światowego lidera w dostarczaniu projektów i usług offshore dla rozwijającego się przemysłu energetycznego. Subsea 7 posiada jedną z najbardziej wydajnych i zróżnicowanych flot na rynku, w tym statki czarterowane i własne o wysokich parametrach specyfikacji.

Marlink dostarczy bezpieczne hybrydowe rozwiązania sieciowe dla floty offshore

Marlink dostarczy bezpieczne hybrydowe rozwiązania sieciowe dla floty offshore dla Subsea 7, łącząc swoje globalne rozwiązania Sealink VSAT z backupem w paśmie L, globalnymi usługami komórkowymi 4G i połączeniem z siecią Tampnet dla operacji na Morzu Północnym i w Zatoce Meksykańskiej. Kontrakt obejmuje zapewnienie gwarantowanej przepustowości, w tym CIR (ang. Committed Information Rate) na poziomie zwykle występującym tylko w sektorze rekreacji i rejsów wycieczkowych. Marlink dostarczy również swoje rozwiązanie platformy XChange, aby stworzyć oddzielną sieć do bezpiecznej komunikacji załogi.

Marlink jest firmą specjalizującą się w zakresie w pełni zarządzanych inteligentnych rozwiązań sieciowych, opartych na inteligentnej sieci hybrydowej i rozwiązaniach cyfrowych. Firma dostarcza bezpieczne hybrydowe rozwiązania sieciowe na wszystkich rynkach, na których konwencjonalna łączność nie dociera lub jest niedostępna. Inteligentna sieć hybrydowa Marlink łączy globalne technologie satelitarne i naziemne za pomocą własnej, globalnej infrastruktury.

Czytaj też: Gigant logistyczny Expeditors International zaatakowany przez hakerów

Bezpieczne hybrydowe rozwiązania sieciowe Marlink

Marlink Smart Edge, zintegrowana platforma dostarczania usług, koordynuje i optymalizuje wszystkie elementy sieci i aplikacje, od obsługi danych i IT po routing oparty na aplikacjach (SD Wan), chmury i rozwiązania cyfrowe, w tym zdalne dane i IT, a także bezpieczeństwo cybernetyczne jako rozwiązania IoT/OT. Dzięki temu klienci mogą być spokojni, że wybrane przez nich hybrydowe rozwiązania sieciowe są w pełni zoptymalizowane, zintegrowane i bezpieczne, co pozwala na bardziej rentowne i zrównoważone działanie firmy, zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa poprzez optymalizację operacyjną, śledzenie i wyznaczanie tras, monitorowanie i raportowanie.

Marlink

Rozwiązania Smart Network firmy Marlink są dostarczane jako usługi zarządzane (Managed Services) spełniające standardy jakości i umowy o poziomie usług. Firma monitoruje i wspiera rozwiązania sieciowe, zapewniając alerty, raportowanie i wgląd w wydajność i wykorzystanie łączności, systemów i aplikacji, a także porady i konsultacje dotyczące dalszej optymalizacji sieci klientów.

Czytaj również: Hakerzy z Korei Północnej ukradli 400 mln USD w kryptowalutach w 2021 roku

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button