PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
MorskiPrzemysł 4.0Transport

Bezpieczne hybrydowe rozwiązania sieciowe Marlink dla floty offshore

Marlink, wiodący dostawca inteligentnych rozwiązań sieciowych, dostarczy bezpieczne hybrydowe rozwiązania sieciowe dla statków użytkowanych przez Subsea 7, światowego lidera w dostarczaniu projektów i usług offshore dla rozwijającego się przemysłu energetycznego. Subsea 7 posiada jedną z najbardziej wydajnych i zróżnicowanych flot na rynku, w tym statki czarterowane i własne o wysokich parametrach specyfikacji.

Marlink dostarczy bezpieczne hybrydowe rozwiązania sieciowe dla floty offshore

Marlink dostarczy bezpieczne hybrydowe rozwiązania sieciowe dla floty offshore dla Subsea 7, łącząc swoje globalne rozwiązania Sealink VSAT z backupem w paśmie L, globalnymi usługami komórkowymi 4G i połączeniem z siecią Tampnet dla operacji na Morzu Północnym i w Zatoce Meksykańskiej. Kontrakt obejmuje zapewnienie gwarantowanej przepustowości, w tym CIR (ang. Committed Information Rate) na poziomie zwykle występującym tylko w sektorze rekreacji i rejsów wycieczkowych. Marlink dostarczy również swoje rozwiązanie platformy XChange, aby stworzyć oddzielną sieć do bezpiecznej komunikacji załogi.

Marlink jest firmą specjalizującą się w zakresie w pełni zarządzanych inteligentnych rozwiązań sieciowych, opartych na inteligentnej sieci hybrydowej i rozwiązaniach cyfrowych. Firma dostarcza bezpieczne hybrydowe rozwiązania sieciowe na wszystkich rynkach, na których konwencjonalna łączność nie dociera lub jest niedostępna. Inteligentna sieć hybrydowa Marlink łączy globalne technologie satelitarne i naziemne za pomocą własnej, globalnej infrastruktury.

Czytaj też: Gigant logistyczny Expeditors International zaatakowany przez hakerów

Bezpieczne hybrydowe rozwiązania sieciowe Marlink

Marlink Smart Edge, zintegrowana platforma dostarczania usług, koordynuje i optymalizuje wszystkie elementy sieci i aplikacje, od obsługi danych i IT po routing oparty na aplikacjach (SD Wan), chmury i rozwiązania cyfrowe, w tym zdalne dane i IT, a także bezpieczeństwo cybernetyczne jako rozwiązania IoT/OT. Dzięki temu klienci mogą być spokojni, że wybrane przez nich hybrydowe rozwiązania sieciowe są w pełni zoptymalizowane, zintegrowane i bezpieczne, co pozwala na bardziej rentowne i zrównoważone działanie firmy, zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa poprzez optymalizację operacyjną, śledzenie i wyznaczanie tras, monitorowanie i raportowanie.

Marlink

Rozwiązania Smart Network firmy Marlink są dostarczane jako usługi zarządzane (Managed Services) spełniające standardy jakości i umowy o poziomie usług. Firma monitoruje i wspiera rozwiązania sieciowe, zapewniając alerty, raportowanie i wgląd w wydajność i wykorzystanie łączności, systemów i aplikacji, a także porady i konsultacje dotyczące dalszej optymalizacji sieci klientów.

Czytaj również: Hakerzy z Korei Północnej ukradli 400 mln USD w kryptowalutach w 2021 roku

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button