E-commerce

Orlen dostarczy paczki w niedzielę! Jest tylko jeden mały haczyk

Klienci będą mogli nadać i odebrać przesyłki we wszystkich punktach Orlen Paczki

Orlen wprowadza weekendową dostawę przesyłek przed świętami. W najbliższy weekend klienci będą mogli nadać i odebrać przesyłki w każdym punkcie Orlen Paczki. Orlen dostarczy paczki w najbliższą niedzielę handlową, by klienci mogli cieszyć się zakupami jeszcze przed zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi.

Orlen dostarczy paczki w najbliższą niedzielę

Orlen systematycznie poszerza swoją sieć automatów paczkowych, których w całej Polsce jest już pięć tysięcy. Zgodnie z przyjętą strategią biznesową, Orlen Paczka stara się dostarczyć swoje usługi jak największej liczbie klientów. Aktualnie sieć obejmuje ponad 11 tysięcy punktów odbioru na terenie całego kraju, gdzie dostawy są realizowane także w soboty. W najbliższy weekend to się jednak zmieni. Orlen dostarczy bowiem paczki w niedzielę handlową do wszystkich punktów odbioru. Klienci będą mogli nadać i odebrać przesyłki we wszystkich punktach Orlen Paczki.

Czytaj też: ORLEN Paczka: wolumen dostarczonych przesyłek wzrósł o 70%

Chcemy, by nasi klienci mogli otrzymywać dostawy przez 6 dni w tygodniu, zarówno w całej sieci automatów paczkowych, jak również w punktach odbioru. Dlatego uruchomiliśmy dostawy także w soboty. Specjalnie dla naszych klientów będziemy realizować odbiory i dostawy w najbliższą niedzielę handlową, co pozwoli im jeszcze szybciej cieszyć się zakupami. Rok 2023 był dla Orlen Paczki czasem dynamicznych wzrostów. Mamy już 5 tysięcy automatów paczkowych i aż 92 proc. zadowolonych z usługi użytkowników, i nie zamierzamy zwalniać tempa – zapowiada Bartosz Bielak, członek zarządu RUCH S.A., operatora logistycznego Orlen Paczki.

Dostawy w soboty

Firma rozpoczęła dostawy w soboty do wszystkich swoich automatów paczkowych i punktów odbioru, które działają w weekendy. O ile dostawy w niedzielę będą realizowane tylko w przypadku najbliższej niedzieli handlowej przed Świętami, tak usługa dostaw w soboty będzie dostępna przez cały rok, nie tylko w okresach zwiększonego popytu.

Sieć logistyczna Orlen Paczki rozwija się niezwykle dynamicznie. Nieustannie poszerzamy zasięgi naszych tras logistycznych poprzez uruchomienie nowych automatów paczkowych i punktów odbioru. Jednocześnie podnosimy jakość świadczonych usług, aby jeszcze szybciej dowozić nasze paczki. Uruchomienie stałych dostaw w soboty ma zapewnić naszym klientom jeszcze większy komfort, a dostawy w niedzielę handlową są odpowiedzią na ich potrzeby – mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Biura Logistyki RUCH S.A., operatora logistycznego Orlen Paczki.

Czytaj też: ORLEN Paczka rozwija współpracę z Allegro.pl

Orlen przekonuje, że dynamicznie reaguje na zmieniające się warunki na rynku dostaw e-commerce. Od momentu uruchomienia Orlen Paczki firma odnotowuje znaczący wzrost liczby paczek oraz wielokrotny wzrost liczby nadawców. W ubiegłym roku liczba dostarczonych paczek do automatów paczkowych wzrosła o 240% w porównaniu z rokiem poprzednim, a wolumen przesyłek wzrósł o 70%. Klienci coraz chętniej korzystają z automatów do wysyłki paczek. Zgodnie z raportem „E-commerce w Polsce”, aż 82% z nich wybiera tę opcję dostawy.

Liczba punktów ORLEN Paczka przekroczyła 10 tysięcy!

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button