PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
E-commerceInfo z rynkuMagazynyTransport

Ekspansja z przytupem! Holenderski Salesupply już w Skandynawii

Firma otwiera centra realizacji zamówień w Szwecji i Danii

Holenderska firma zajmująca się realizacją zamówień Salesupply ponownie rozszerza swoją globalną sieć dostaw. Tym razem Salesupply otwiera centra realizacji zamówień w Skandynawii, a dokładniej w Szwecji i Danii. Firma chce ułatwić sprzedaż międzykrajową dla sprzedawców internetowych.

Salesupply otwiera centrum realizacji zamówień w Skandynawii

Salesupply to firma realizująca zamówienia, która początkowo rozpoczęła działalność w Holandii. Obecnie działa na skalę globalną, posiadając ponad 25 centrów realizacji zamówień w Europie, Ameryce Północnej i Azji. W zeszłym roku otworzyła nowe magazyny we Francji i Niemczech.

Teraz Salesupply ogłosiło, że rozszerza swoją działalność w Skandynawii. Jak informuje Ecommerce News, firma otwiera centra realizacji zamówień w Szwecji i Danii, co ma zapewnić tamtejszym sprzedawcom tańszą alternatywę dla kosztownych międzynarodowych dostaw ostatniej mili w tym regionie. Według Salesupply, sprzedawcy mogą zaoszczędzić nawet do 5 euro na paczkę na dostawie ostatniej mili, gdy ich produkty są przechowywane lokalnie.

Dzięki dwóm nowym centrom realizacji zamówień sprzedawcy internetowi będą mogli przechowywać swoje produkty w Danii i Szwecji. Ponieważ magazyny mają umowy z lokalnymi firmami kurierskimi, sprzedawcy mogą działać jak lokalni sprzedawcy, dostosowując czas i stawki dostaw do lokalnych preferencji – wskazała holenderska firma.

Czytaj też: Holendrzy uruchamiają nowe centrum logistyczne we Francji

Jak informuje Ecommerce News, nowe magazyny są pierwszymi centrami firmy w Skandynawii. Niewykluczone, że Salesupply rozszerzy swoją działalność na więcej krajów w regionie.

E-commerce w Skandynawii

E-handel odgrywa kluczową rolę w Szwecji i Danii, dwóch krajach o wysokim stopniu rozwoju technologicznego i zaawansowanej infrastrukturze logistycznej. Zarówno Szwecja, jak i Dania, od lat cieszą się renomą jako liderzy w dziedzinie innowacji i digitalizacji, co przekłada się również na dynamiczny rozwój sektora e-commerce.

Czytaj też: Saldo obrotów bieżących najlepsze w regionie. Eksport towarów na ogromnym plusie

W obu krajach istnieje także silne zaangażowanie w rozwój międzynarodowych sieci dostaw, zwłaszcza w kontekście eksportu. Zarówno Szwecja, jak i Dania, posiadają doskonałe połączenia lotnicze, morskie i drogowe, co ułatwia eksport towarów do innych krajów europejskich oraz na inne kontynenty.

Panattoni stawia na ekologię! Podpoznański kompleks dostał najwyższą ocenę

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button