Naftoport do rozbudowy! Kolejna inwestycja w bezpieczeństwo energetyczne Polski

Rozpoczęto długo wyczekiwaną i strategiczną rozbudowę gdańskiego Naftoportu. Podpisanie umowy pomiędzy spółką Naftoport, Zarządem Morskiego Portu Gdańsk a polską firmą DORACO umożliwia budowę szóstego stanowiska przeładunkowego, który ma realnie zwiększyć możliwości terminalu i przygotować go na rosnące zapotrzebowanie w kolejnych latach. Inwestycja ta ma ogromne znaczenie nie tylko dla Polski, lecz także dla całej Europy … Czytaj dalej Naftoport do rozbudowy! Kolejna inwestycja w bezpieczeństwo energetyczne Polski