LotniczyTransport

Znów polecimy do Lyonu. Polski przewoźnik wznawia połączenie

Podróż z Warszawy do Lyonu trwa około 2 godzin i 20 minut

Polskie Linie Lotnicze LOT przywracają loty z Polski do francuskiego Lyonu. Nowa-stara trasa wystartuje 30 września, a przewoźnik zaoferuje swoim klientom aż sześć lotów z Warszawy tygodniowo. 

Loty z Polski do Lyonu wznowione

Polskie Linie Lotnicze LOT ponownie włączają Lyon do swojej siatki połączeń. Już od 30 września, sześć dni w tygodniu, podróżni będą mogli korzystać z bezpośrednich lotów z Warszawy do tego francuskiego miasta. Loty z Polski do Lyonu to doskonała okazja, aby odkryć wszystkie uroki Lyonu, od jego dynamicznej gospodarki po bogatą ofertę kulturalną.

Nowa trasa będzie realizowana od poniedziałku do piątku oraz w niedziele. Loty poranne z Warszawy będą odbywać się w poniedziałki, wtorki i czwartki, a loty popołudniowe w środy, piątki i niedziele. Pasażerowie będą mieli okazję podróżować wygodnymi samolotami typu Embraer 195.

Czytaj też: Regionalny odlot. Jak samorządy dotują loty do Egiptu kosztem codziennych potrzeb mieszkańców?

Podróż z Warszawy do Lyonu trwa około 2 godzin i 20 minut. Samoloty startują z Lotniska Chopina w Warszawie i lądują na lotnisku Lyon-Saint-Exupéry, skąd można łatwo dotrzeć do centrum miasta. Bilety na bezpośrednie połączenia z Warszawy do Lyonu są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży Polskich Linii Lotniczych LOT, w tym na stronie lot.com, w LOT Contact Center oraz w biurach LOT Travel.

Dlaczego Lyon?

Lyon to jedno z najważniejszych miast Francji, znane ze swojej silnej gospodarki i bogatej historii. Bezpośrednie loty z Polski do Lyonu umożliwią pasażerom łatwy dostęp do regionu Owernia-Rodan-Alpy, co jest szczególnie atrakcyjne dla osób podróżujących w celach biznesowych oraz turystów.

Lyon, jako dynamiczne centrum ekonomiczne, przyciąga wielu przedsiębiorców i inwestorów. Bezpośrednie loty z Warszawy otwierają także nowe możliwości dla polskich firm, umożliwiając szybkie i wygodne podróże służbowe. Francuskie miasto oferuje wiele atrakcji turystycznych, od historycznych zabytków po nowoczesne atrakcje. Lyon jest też powszechnie uważany za gastronomiczną stolicę świata. Każdy miłośnik jedzenia znajdzie tu coś dla siebie.

Czytaj też: Transport lotniczy jest bezkonkurencyjny czasowo

Przywrócenie bezpośredniego połączenia Warszawa-Lyon przez Polskie Linie Lotnicze LOT to świetna wiadomość dla wszystkich podróżnych. Niezależnie od celu podróży, Lyon oferuje wiele atrakcji i możliwości, które z pewnością przypadną do gustu każdemu.

Ruszają bezpośrednie loty do Mongolii! Airbusem do kraju Czyngis-chana

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button