Magazyny

Kolejna firma zostaje na dłużej w MLP Pruszków II. Umowa najmu przedłużona

Obiekt usytuowany jest w pobliżu Warszawy, a dokładniej w gminie Brwinów, zaledwie 5 km od Pruszkowa

Centrum logistyczne MLP Pruszków II najwyraźniej spełniło oczekiwania Maxprint, firmy specjalizującej się w sprzedaży hurtowej maszyn i urządzeń biurowych. Spółka zdecydowała się bowiem na przedłużenie umowy najmu w największym kompleksie magazynowym w regionie.

MLP Pruszków II wciąż cieszy się popularnością

Na mocy porozumienia, firma Maxprint zdecydowała się na kontynuację najmu blisko 3,2 tys. m kw. powierzchni w MLP Pruszków II. Najemca wykorzystuje około 3,1 tys. m kw. powierzchni w obiekcie pod Warszawą na cele magazynowe, natomiast pozostałe 100 m kw. pełni funkcję biurową i socjalną.

Czytaj też: Park MLP pod Warszawą wciąż popularny. Kolejny najemca przedłużył umowę 

Praktycznie wszyscy nasi klienci decydują się na odnowienie umowy po upłynięciu wcześniej ustalonego terminu. To dla nas zawsze powód do dużej satysfakcji. Atutem centrum logistycznego MLP Pruszków II jest przede wszystkim doskonała lokalizacja, świetny dojazd, rozbudowana funkcjonalność, a także zastosowanie nowoczesnych rozwiązań chroniących środowisko. Zgodnie z naszą strategią obiekty spełniają najwyższe standardy i są poddawane procesowi certyfikacji BREEAM. To jednocześnie jeden z największych i najnowocześniejszych kompleksów magazynowych znajdujący się w pobliżu aglomeracji warszawskiej – powiedziała Agnieszka Góźdź, Członek Zarządu, Chief Development Officer w MLP Group S.A.

Znakomite położenie

Obiekt usytuowany jest w pobliżu Warszawy, a dokładniej w gminie Brwinów, zaledwie 5 km od Pruszkowa. Jest największym kompleksem logistycznym w regionie i łącznie oferuje ponad 420 tys. mkw. powierzchni. Budynek jest doskonale skomunikowany zarówno z centrum Warszawy, jak i głównymi trasami łączącymi stolicę z innymi miastami. Zlokalizowany pomiędzy drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, park znajduje się 3 km od węzła komunikacyjnego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W jego sąsiedztwie przebiegają międzynarodowe linie kolejowe, zapewniając doskonałe warunki logistyczne zarówno dla krajowej, jak i międzynarodowej dystrybucji. Na terenie parku dostępny jest przystanek autobusowy oraz samoobsługowa stacja wynajmu rowerów Nextbike.

Czytaj też: Do końca dekady polska gospodarka przegoni Czechy, Hiszpanię oraz Japonię!

MLP Group, zgodnie ze strategią „build & hold”, po zakończeniu budowy parków logistycznych pozostawia je we własnym portfolio i zarządza nimi samodzielnie. Wszystkie projekty realizowane przez Grupę charakteryzuje także korzystna lokalizacja, zastosowanie rozwiązań typu built-to-suit oraz wsparcie dla najemców przez cały okres umowy najmu.

Jest nowy najemca MLP Łódź. Już czeka na ukończenie magazynu

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button