DrogowyInfo z rynkuTransport

Oto nowy prezes DACHSER Polska. Ma 26 lat doświadczenia!

Nowy prezes DACHSER Polska przejął prowadzenie firmy z początkiem lutego 2024 roku

Z początkiem roku Jarosław Witkowski, dotychczasowy Pełnomocnik Zarządu DACHSER Polska, został mianowany Prezesem Zarządu Dachser Polska. Nowy prezes DACHSER Polska przejął prowadzenie firmy z początkiem lutego 2024 roku.

Nowy prezes DACHSER Polska wybrany

Jarosław Witkowski posiada 26-letnie doświadczenie jako menedżer w obszarze logistyki. W swojej karierze zawodowej nowy prezes DACHSER Polska pracował w wielu firmach, w tym w Raben Group, GLS oraz ROHLIG SUUS Logistics. Niemal 14 lat temu dołączył do zespołu DACHSER jako Kierownik Oddziałów w Poznaniu i Szczecinie. W ciągu ostatniej dekady awansował na stanowisko Dyrektora Regionu, jednocześnie pełniąc funkcję Kierownika Oddziału w Gdańsku.

Przez 17 lat działalności w Polsce firma dynamicznie rozwijała się pod skrzydłami doświadczonych menadżerów i sprawdzonych ekspertów. Dachser Polska jest w najlepszych rękach. Jestem przekonany, że Jarosław Witkowski dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naszej organizacji jest najlepszym kandydatem na to stanowisko – powiedział Wolfgang Reinel, Managing Director European Logistics North Central Europe w DACHSER.

Dachser Polska

Czytaj też: Stałe chłodzenie przez 6 godzin! Naczepy DACHSERa podbiją rynek?

Przez ostatnie 10 miesięcy Witkowski pełnił kluczową funkcję jako Pełnomocnik Zarządu DACHSER Polska. Z dniem 1 lutego 2024 roku został mianowany Prezesem Zarządu DACHSER Polska, zastępując Michała Simkowskiego, który zmarł w ubiegłym roku.

Objęcie stanowiska Prezesa Zarządu DACHSER w Polsce to dla mnie zaszczyt i wyraz wielkiego zaufania. Podjąłem to wyzwanie z pełną odpowiedzialnością i wielkim zaangażowaniem. Od początku strategia firmy DACHSER była ukierunkowana na konsekwentny rozwój swojej sieci i zamierzam ją kontynuować. W DACHSER kierujemy się wspólnymi celami i wartościami, których głównym zadaniem jest umacnianie grupy. Będę kontynuował tradycję zachowania najwyższej jakości i wzmacniania wartości naszej organizacji – powiedział Jarosław Witkowski, nowy prezes DACHSER Polska.

Czytaj też: Zarobki w Polsce. Politycy i kierownicy na szczycie zestawienia

Na polskim rynku DACHSER działa już od 17 lat i dysponuje prawie 30 tysiącami metrów kwadratowych powierzchni przeładunkowej oraz 32 tysiącami metrów kwadratowych magazynów do obsługi logistyki kontraktowej. Aktualnie w kraju znajduje się dziesięć oddziałów firmy: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Gdańsku, Brwinowie, Sosnowcu, Strykowie, Szczecinie oraz Toruniu.

Dachser przejmuje dużą firmę! I cyk Skandynawia do portfolio

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button