PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
IntralogistykaPrzemysł 4.0Transport

Zwinne, kompaktowe i elektryczne. Baoli przedstawia nowe wózki

Wszystkie wózki widłowe posiadają znak CE

Baoli zaprezentowało swoje nowe elektryczne wózki widłowe. KBE 18-20Li o nośności od 1 800 do 2 000 kg na odległość 500 mm i nominalnej wysokości podnoszenia 6 500 mm, charakteryzują się kompaktowym designem ułatwiającym operacje w niewielkich przestrzeniach, poprawiając manewrowość.

Baoli prezentuje elektryczne wózki widłowe KBE 18-20Li

Firma Baoli również stawia na zrównoważony rozwój, przedstawiając swoje nowe elektryczne wózki widłowe. System baterii litowo-jonowych o napięciu 80 V i pojemności 228 Ah gwarantuje większą dostępność, zwłaszcza przy krótkich przerwach między ładowaniami, eliminując ryzyko emisji niebezpiecznych gazów podczas ładowania. Silniki o technologii AC, zapewniające bezobsługową pracę, oferują wydajność przy wyższych prędkościach przemieszczania się i jeszcze większej mocy do pokonywania stromych wzniesień.

Czytaj też: Amazon prezentuje nowego robota. Proteus ma zastąpić wózki widłowe

Jak informuje portal Logística Profesional, mokre hamulce pozwalają zoptymalizować efektywność i obniżyć koszty konserwacji. Kabina wyposażona jest w szerokie stopnie i uchwyt. Ponadto, zawiera elektroniczny przełącznik do przodu i do tyłu, ułatwiający optymalne manewrowanie. Posiada także zintegrowany wyświetlacz dla szybkiego dostępu do kluczowych informacji.

Wszystkie nasze wózki widłowe posiadają znak CE potwierdzający ich bezpieczeństwo. Wózki widłowe Baoli są budowane zgodnie z wysokiej jakości standardami KION, gwarantując naszym klientom długotrwałą i bezawaryjną pracę – mówi Francesco Pampuri, dyrektor ds. zarządzania marką w Baoli EMEA.

Brak emisji spalin

Silniki trakcyjne i podnośnikowe są produkowane przez włoską firmę SME. Firma odpowiada również za produkcję elektronicznego sterownika, który dokładnie kontroluje każdą funkcję wózka. Kabina została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i komforcie operatora. Jak informuje portal Logística Profesional, posiada dwa schowki i porty USB do ładowania małych urządzeń elektronicznych. Kolorowy wyświetlacz pokazuje ważne informacje, zapewniając szybkie i łatwe monitorowanie stanu wózka widłowego.

Czytaj też: 3 powody, dla których warto wdrożyć automatyczny magazyn

Dzięki wózkom KBE 18-20 Li, Baoli zapewnia swoim klientom niezawodne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie. Ze względu na brak emisji spalin, nasze elektryczne wózki widłowe mogą być używane na obszarach ekologicznych lub w branżach, w których obowiązują surowe przepisy dotyczące emisji, bez powodowania zanieczyszczeń – dodaje Francesco Pampuri.

Sofidel Polska otwiera nowy, wysoce zautomatyzowany magazyn w Ciechanowie

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button