Info z rynku

Zapraszamy na jubileuszową edycję targów TransLogistica Poland!

Targi stanowią obowiązkowy punkt programu dla firm z branży TSL

Cała branża łączy siły na X jubileuszowej edycji TransLogistica Poland – największych targach TSL w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbędą się w dniach 7-9 listopada w EXPO XXI Warszawa.

TransLogistica Poland już niedługo w Warszawie

Cała branża TSL ma w tym roku szczególny powód do świętowania. Już za na kilkanaście dni odbędzie się bowiem jubileuszowa, dziesiąta edycja Międzynarodowych Targów Transportu i LogistykiTransLogistica Poland. Targi odbędą się w dniach 7-9 listopada 2023 w EXPO XXI Warszawa, gdzie w 4 halach targowych zgromadzi się ponad 380 wystawców oraz nawet 10 000 uczestników z kraju i zagranicy.

Targi stanowią obowiązkowy punkt programu dla nadawców i właścicieli ładunków, przedsiębiorstw produkcyjnych, sieci handlowych, importerów oraz eksporterów. Udział w wydarzeniu umożliwi zapoznanie się z najwyższej jakości usługami z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji oraz kompleksowej obsługi logistycznej towarów. Ta wyjątkowa na skalę Polski platforma biznesowa zintegruje wszystkich zawodowo związanych z branżą TSL, zapewniając możliwość nawiązania cennych kontaktów i wymiany wiedzy w jednym miejscu i czasie.

Czytaj też: Salon Truck&Trailer, nowości wystawców oraz merytoryczne prelekcje podczas targów TransLogistica Poland

Jubileuszowa edycja z międzynarodowymi możliwościami

Na uwagę zasługuje także fakt, że aż 75% wystawców to firmy uczestniczące w poprzednich edycjach. Lista wystawców dostępna jest na stronie targów. Dyrektor targów Paweł Konowałek zwraca uwagę na coraz większe zainteresowanie wydarzeniem nie tylko ze strony krajowych firm, ale także na arenie międzynarodowej:

Ta edycja jest wyjątkowa nie tylko ze względu na okrągły jubileusz, ale również dlatego, że po raz pierwszy wszystkie cztery hale EXPO XXI zostaną w pełni wykorzystane na potrzeby targów. Nasze wydarzenie rośnie z roku na rok, nie tylko pod względem liczby uczestników, ale również zyskuje na międzynarodowym uznaniu i prestiżu. W tej edycji blisko połowa wystawców reprezentowana będzie przez firmy z zagranicznym kapitałem. Serdecznie zapraszam!

Trzydniowy maraton wrażeń branżowych przyciąga uwagę osób pragnących odkryć kolejne perspektywy rozwoju dla swoich firm. Poprzednia edycja zgromadziła ponad 9 000 odwiedzających, z czego aż 81% uczestników poszukiwało nowych kontaktów handlowych, 60% chciało zapoznać się z nowościami rynkowymi, a ponad 30% planowało wziąć udział w merytorycznych konferencjach. Wszyscy, którzy obracają się w świecie logistyki, transportu i spedycji, mogą liczyć na niezapomniane wrażenia, dawkę wiedzy oraz nowe lukratywne kontrakty. Organizatorzy zachęcają do jak najszybszego dokonania rejestracji, gdyż zapisy na miejscu mogą być utrudnione, bądź niemożliwe. Rejestracja online poprzez formularz rejestracyjny potrwa do dnia 6 listopada 2023.

TransLogistica Poland

Czytaj też: Transport lotniczy jest bezkonkurencyjny czasowo

Salon Truck&Trailer, konferencje oraz… niespodzianki

Przy tegorocznej edycji targów swoją odsłonę będzie miała także II edycja Salonu Truck&TrailerMiędzynarodowych Targów Pojazdów Ciężarowych, Eksploatacji i Zarządzania Flotą. To jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie managerowie flot pojazdów mogą odkryć innowacyjne rozwiązania ułatwiające zarządzanie i utrzymanie floty pojazdów w firmach z zakresu TSL. Tematyka targów dotyczyć będzie aktualnych zagadnień branżowych mi.in. wpływu zamknięcia szlaku transportowego przez Rosję, elektromobilności w branży TSL przez innowacje flotowe oraz zielone rozwiązania dla logistyki i transportu.

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez prestiżowego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL, jedynego konkursu w Polsce poświęconego pracodawcom z branży Transport – Spedycja – Logistyka oraz dostawcom produktów i usług dedykowanych tej branży. Plebiscyt współorganizowany jest przez portal pracujwlogistyce.pl. Całość wydarzenie uzupełniona będzie atrakcjami i niespodziankami z okazji okrągłej rocznicy targów.

7-9 listopada 2023, EXPO XXI Warszawa – targi TransLogistica Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń branży TSL!

Rejestracja online: https://rejestracja.translogistica.pl/

Więcej informacji na stronie: www.translogistica.pl

Innowacje, tradycja i ekologia: przyszłość transportu z Gdańska-Oliwy

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button