Transcash faktoring
Magazyny

Harden Construction w 3 lata zbudował 400 000 m² magazynów 

Harden Construction weszło na rynek pod koniec 2020 roku

Firma Harden Construction, będąca nowym graczem na rynku, w ciągu niecałych trzech lat istnienia, wybudowała obiekty przemysłowe, służące produkcji, magazynowaniu, logistyce i e-commerce, o łącznej powierzchni ponad 400 tys. m². W trakcie budowy są już kolejne obiekty. 

Harden Construction ma się czym pochwalić

Harden Construction weszło na rynek pod koniec 2020 roku i choć otoczenie rynkowe nie było sprzyjające ze względu na pandemię, wysoką inflację i wojnę, firma może pochwalić się dobrymi wynikami. W ciągu niecałych trzech lat Harden wybudował obiekty o łącznej powierzchni 400 tysięcy metrów kwadratowych.

Wchodząc na rynek wiedzieliśmy, że mamy sprawdzony team ekspertów, partnerów i podwykonawców, posiadających ogromny know-how i doświadczenie, które możemy zaoferować naszym klientom , a tym samym zagwarantować terminowość, wysoką jakość realizowanych obiektów, ale też innowacyjne rozwiązania technologiczne, które pomogą w optymalizacji ich biznesów. Zależy nam na tym, żeby budowane przez nas obiekty były jak najbardziej efektywne ekonomicznie a zarazem ekologiczne. Stale poszukujemy nowych rozwiązań, usprawniamy procesy, aby w optymalny sposób wykorzystywać zasoby – mówi Paweł Fiuczek, Dyrektor Zarządzający w Harden Construction.

Czytaj też: Kuehne+Nagel otwiera magazyn multi-user w Chorzowie

Firma ma powody do zadowolenia

Harden Construction z powodzeniem zrealizował 9 projektów budowlanych, wśród których znalazło się łącznie 400 tys. m2 powierzchni hal produkcyjnych i magazynowych, zlokalizowanych w województwach: mazowieckim, łódzkim, wielkopolskim i śląskim. Wśród inwestorów, którzy zdecydowali się na współpracę z firmą, byli między innymi Carrefour, InPost, Media Expert i DB Schenker.

400 tys. m2 to symboliczna liczba, która nas ogromnie cieszy, ale jeszcze bardziej cieszy nas to, że w niedługim czasie ona wzrośnie. Jesteśmy w trakcie kolejnych realizacji, m.in. budujemy obiekt o powierzchni 79,5 tys. m2 dla światowego lidera z branży odzieżowej, kolejny o powierzchni 65 tys. m2 dla czołowego producenta sprzętów elektronicznych i AGD. Jesteśmy równie w trakcie realizacji najbardziej nowoczesnego obiektu z sortownią dla Poczty Polskiej. To pokazuje, że kierunek, który obraliśmy się sprawdza, a jakość i terminowość utrzymujemy nawet w niesprzyjających okolicznościach rynkowych – mówi Łukasz Kozerski, Dyrektor Operacyjny w Harden Construction.

Firma przekonuje, że dba o zaawansowanie technologiczne swoich realizowanych inwestycji, a jednocześnie przywiązuje dużą wagę do dbania o środowisko. Przy każdym projekcie budowlanym firma buduje tereny zielone, sadzi drzewa i łąki kwietne wraz ze budkami dla owadów. Ponadto, w infrastrukturze inwestycji uwzględnia się stojaki na rowery oraz ładowarki dla samochodów elektrycznych.

Czytaj też: 3 powody, dla których warto wdrożyć automatyczny magazyn

Rynek magazynów chłodniczych stale się rozwija. Powstanie nowy obiekt

Polecane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button