Info z rynku

Wystartowała rejestracja na VI edycję Forum Wizja Rozwoju

19 i 20 czerwca w Gdyni odbędzie się VI edycja Forum Wizja Rozwoju, czyli najważniejsza konferencja gospodarcza w północnej Polsce. W wydarzeniu można wziąć udział, korzystając z rejestracji na oficjalnej stronie internetowej Forum. Impreza od lat gromadzi znamienitych ekspertów ze świata biznesu, nauki i polityki. Co warto zaznaczyć, rejestracja na VI edycję Forum Wizja Rozwoju jest bezpłatna.

Wystartowała rejestracja na VI edycję Forum Wizja Rozwoju

Forum Wizja Rozwoju gromadzi kilka tysięcy uczestników i wielu znamienitych ekspertów. Spotkania odbywają się w budynkach Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Podczas dwóch dni odbywać się będzie blisko 50 paneli o szerokim spektrum tematycznym. To także głośne wydarzenie medialne. Na Forum gromadzą się ludzie świata nauki i polityki, przedstawiciele branży energetycznej, przemysłowej, obronnej czy sektora IT. Rejestracja przebiega w kilku prostych krokach i aby jej dokonać, należy odwiedzić stronę  www.rejestracja.wizjarozwoju.pl i wypełnić formularz. Następnie chęć zgłoszenia potwierdzana jest za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zobacz także: Zbliża się kolejna, VI edycja Forum Wizja Rozwoju w Gdyni

Jednym z kluczowych wydarzeń konferencji będzie uroczysta Gala Forum, gdzie zostaną wręczone Nagrody Gospodarcze dla najlepszych firm wyłonionych przez Kapitułę.

Patronat honorowy nad gdyńskim spotkaniem objął Premier RP Mateusz Morawiecki. Partnerami Głównymi wydarzenia są zaś: Totalizator Sportowy Sp. z o.o. oraz Operator Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A. Partnerem Strategicznym jest Bank Gospodarstwa Krajowego. Partnerem+ wydarzenia jest ARP Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Partnerem wydarzenia jest również KGHM Polska Miedź S.A. W partnerstwo merytoryczne nad Forum Wizja Rozwoju, włączyły się: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Ministerstwo Infrastruktury oraz Komitet ds. Pożytku Publicznego. Z kolei partnerami medialnymi wydarzenia zostały między innymi portale Obserwator Gospodarczy oraz Obserwator Logistyczny.

Więcej informacji o imprezie można znaleźć na stronie www.rejestracja.wizjarozwoju.pl.

Inicjatywa konferencji wyszła z potrzeby stworzenia miejsca do debaty dla ekspertów

Organizatorem Forum Wizja Rozwoju jest Fundacja Wizja Rozwoju, która powstała w 2017 roku. Inicjatywa konferencji wyszła z potrzeby stworzenia miejsca do debaty dla ekspertów ze świata biznesu, polityki oraz nauki. Podmiot wspiera przedsiębiorczość, aktywnie uczestniczy w kształtowaniu rynku pracy oraz przybliża zagadnienia związane z gospodarką senioralną.

O energii atomowej na Forum Wizja Rozwoju

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button