PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
Info z rynku

Zbliża się kolejna, VI edycja Forum Wizja Rozwoju w Gdyni

Zbliża się kolejna, VI edycja Forum Wizja Rozwoju w Gdyni, największego wydarzenia gospodarczego w północnej Polsce

Zbliża się kolejna, VI edycja Forum Wizja Rozwoju, największego wydarzenia gospodarczego w północnej Polsce. W dniach 19-20 czerwca 2023 r. prelegenci oraz uczestnicy spotkają się w obiektach Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni i będą dyskutować o najważniejszych wyzwaniach stojących przed polską gospodarką. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.

VI Forum Wizja Rozwoju, czyli dyskusje na najwyższym poziomie o tematach ważnych dla polskiej gospodarki

Forum Wizja Rozwoju jest odpowiedzią na potrzebę stworzenia płaszczyzny wymiany myśli i poglądów dla ludzi ze świata biznesu, polityki, nauki, ale przede wszystkim dla osób, którzy zainteresowani są kwestiami gospodarczymi i ich wpływem na nasze społeczeństwo. Inicjatywa zorganizowania takiego wydarzenia powstała w odpowiedzi na wyzwania i problemy, przed jakimi stoi dziś cały świat. Wiedząc, jak ważny jest dialog i twórcza wymiana myśli, stwarzamy okazję, by wspólnie z autorytetami z poszczególnych dziedzin, rozmawiać o tematach ważnych dla polskiej gospodarki, związanych m.in. z szeroko pojętym bezpieczeństwem, energetyką, troską o seniorów, lokalną tożsamością i rozwojem społeczności lokalnych.

Zobacz także: Forum Ekonomiczne 2022: Jak będzie wyglądać przyszłość Grupy Wyszehradzkiej?

Każdego roku uczestnicy Forum mogą wziąć udział także w imprezach towarzyszących. Podczas tegorocznej edycji kontynuować będziemy Kongres Srebrnej Gospodarki oraz Targi Pracy, cieszące się rosnącym zainteresowaniem. Udział w konferencji umożliwi nie tylko wymianę doświadczeń biznesowych, ale także da szansę na poszukiwanie przestrzeni do realizacji wspólnych projektów gospodarczych. Podczas uroczystej Gali wręczone zostaną także Nagrody Gospodarcze dla najlepszych firm, które wyłoni Kapituła.

Zobacz także: Polski rynek logistyczny czeka kryzys? Wolak: To będzie trudny rok

Partnerami Głównymi wydarzenia są: Totalizator Sportowy Sp. z o.o. oraz Operator Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A. Partnerem + wydarzenia jest: ARP Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Partnerem wydarzenia jest: KGHM Polska Miedź S.A. W partnerstwo merytoryczne nad Forum Wizja Rozwoju włączyły się: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz Ministerstwo Infrastruktury.  Z kolei partnerami medialnymi wydarzenia zostały między innymi portale Obserwator Gospodarczy oraz Obserwator Logistyczny.

VI Forum Wizja Rozwoju w Gdyni odbędzie się 19-20 czerwca 2023 r. w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Serdecznie zapraszamy!

Czy jesteśmy gotowi na przejście na pojazdy elektryczne? Główny naukowiec Toyoty: NIE

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button