Magazyny

Przełom w automatyce magazynowej? SVT Robotics i Tecsys łączą siły

Czy wiesz, że systemy WMS stają się coraz bardziej zaawansowane dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak integracja automatyki magazynowej? Współpraca między SVT Robotics i Tecsys otwiera nowe możliwości dla usprawnienia zarządzania magazynami i przyspieszenia wdrożenia zaawansowanych technologii.

Współpraca SVT Robotics i Tecsys: nowe możliwości w WMS

SVT Robotics to dostawca oprogramowania dla przemysłowych robotów, specjalizujący się w szybkim wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań robotycznych. Z kolei Tecsys to firma oferująca oprogramowanie do zarządzania łańcuchem dostaw, które pomaga przedsiębiorstwom usprawnić swoje operacje logistyczne.

W ramach współpracy obie spółki opracowały tak zwany SoftBot Platform Connector, który pozwala na integrację systemu zarządzania magazynem (WMS) Tecsys z platformą SoftBot od SVT Robotics. Dzięki temu klienci Tecsys Elite mogą korzystać z szybszego wdrożenia oraz niższej złożoności, bez konieczności tworzenia własnego kodu, co jest typowe dla wdrożeń wielosystemowej automatyki i robotyki.

Czytaj również: Robotyzacja zabiera ludziom pracę i zmniejsza płace [BADANIE]

Jak przekazał Nick Leonard, SVP ds. produktu w SVT Robotics:

SoftBot Connector to jeden z podstawowych elementów SoftBot Platform, swoisty kamień różańcowy przekształcający dane między systemami. Dzięki konektorowi do Tecsys WMS możemy normalizować dane z ich standardowego API, co pozwala na współpracę z innymi dostawcami rozwiązań. W rezultacie, klienci Tecsys mogą szybko wdrożyć potrzebną im automatykę z niewielkimi lub żadnymi modyfikacjami.

SoftBot Connector: klucz do interoperacyjności systemów

Konektor SoftBot umożliwia normalizację danych z standardowego API Tecsys, co pozwala na współpracę z innymi dostawcami rozwiązań. W rezultacie klienci Tecsys mogą szybko wdrożyć potrzebną im automatykę z niewielkimi lub żadnymi modyfikacjami.

Co istotne, integracja SVT Robotics i Tecsys WMS to znaczący krok naprzód w dziedzinie automatyki magazynowej. Ułatwia ona koordynację różnych systemów magazynowych od wielu dostawców, co zwiększa efektywność i zmniejsza koszty operacyjne. Współpraca SVT Robotics i Tecsys wpłynie także na rynek automatyki magazynowej poprzez oferowanie rozwiązania niezależnego od sprzętu, który będzie dopasowany do potrzeb wszystkich klientów.

Przyszłość automatyki magazynowej po integracji SVT Robotics i Tecsys WMS

Wraz z rosnącym zainteresowaniem przedsiębiorstw w transformacji cyfrowej, integracja SVT Robotics i Tecsys nabiera znaczenia. To rozwiązanie umożliwia łatwe łączenie różnych systemów automatyki. W efekcie ułatwia zarządzanie procesami magazynowymi oraz integrację z innymi systemami informatycznymi.

Jak twierdzi Bill Denbigh, wiceprezes ds. marketingu produktu w Tecsys:

To zmienia zasady gry dla naszych klientów. W szybko rozwijającym się rynku automatyki koordynacja różnych systemów magazynowych od wielu dostawców może stać się niezwykle trudna. Współpraca z SVT Robotics pozwala Tecsys oferować rozwiązanie do automatyzacji magazynów niezależne od sprzętu, idealnie dopasowane do każdego przypadku.

Uwalnia to klientów i pozwala im wybrać najlepszą automatykę do rozwiązania problemów magazynowych, zamiast ograniczać ich do preferowanego partnera automatyki konkretnego dostawcy WMS.

Czytaj również: Regesta wynajmuje powierzchnię magazynową od Panattoni

Nie ma co zatem ukrywać, że integracja obydwu technologii ogromny potencjał, aby zmienić sposób zarządzania magazynami. Poprzez oferowanie szybszego wdrożenia, mniejszej złożoności oraz większej elastyczności, to rozwiązanie może znacząco usprawnić procesy magazynowe. W efekcie wspomaga również transformację cyfrową przedsiębiorstw. Dzięki temu, firmy z różnych sektorów gospodarki zyskują lepszą pozycję konkurencyjną na dynamicznie zmieniającym się rynku. Innowacje w dziedzinie automatyki magazynowej stają się kluczem do sukcesu w nowoczesnym biznesie.

Całkowita automatyzacja magazynów w logistyce coraz bliżej

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button