E-commerce

Shopline wchodzi do Europy. Rozpocznie działalność na Wyspach

Singapurska firma została założona w 2013 roku, a jej oprogramowanie pomaga już ponad 500 000 markom

Dostawca oprogramowania dla e-commerce, Shopline, rozszerza swoją działalność na Europę. Firma z siedzibą w Singapurze otworzyła europejskie biuro w Londynie. W ubiegłym roku pozyskała 182 miliony dolarów, aby przyspieszyć globalną ekspansję.

Shopline wchodzi na rynek brytyjski

Shopline to platforma do tworzenia stron internetowych dla sprzedawców online. Dzięki dostępnym motywom, użytkownicy mogą szybko uruchomić swoją stronę. Jak informuje Ecommerce News, firma oferuje również rozwiązanie omnichannel, co oznacza, że użytkownicy mogą sprzedawać swoje produkty na różnych kanałach sprzedaży, takich jak media społecznościowe i platformy handlowe.

Singapurska firma została założona w 2013 roku, a jej oprogramowanie pomaga już ponad 500 000 markom w sprzedaży międzykontynentalnej, płatnościach, marketingu i logistyce. Ma biura w Azji i Australii oraz ponad 2 000 pracowników na całym świecie.

Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem Shopline na rynek Wielkiej Brytanii w czasie, gdy zmieniające się preferencje klientów wymagają od sprzedawców coraz większej elastyczności – powiedział Deepak Anand, dyrektor generalny Shopline UK.

Czytaj też: Rośnie wartość międzynarodowego e-commerce. Niemcy na czele

Bezpośrednia sprzedaż na mediach społecznościowych

Bezpośrednia sprzedaż na mediach społecznościowych całkowicie zmieniła zasady e-commerce, jakie stosują marki w interakcji z klientami. Jak informuje Ecommerce News, Londyn idealnie pasuje do Shopline, by przewodzić transformacji europejskiego handlu detalicznego i oferować nowe doświadczenia zakupowe klientom.

W nadchodzących miesiącach firma wprowadzi swoją platformę dla handlu krajowego i międzykontynentalnego w Wielkiej Brytanii. Użytkownicy będą mogli skorzystać z partnerstw firmy z Meta, Google, TikTok i Amazon, a także z funkcji segmentacji influencerów i klientów dynamicznych.

Sprzedawcy chcą móc zapewniać najlepsze, całkowicie holistyczne doświadczenia swoim klientom, niezależnie od tego, jak i gdzie wchodzą w interakcję z marką. Azja przyczyniła się do boomu sprzedaży na mediach społecznościowych, obok dostawców światowej klasy i rozległej infrastruktury logistycznej. To zwiększyło zapotrzebowanie na jedną platformę, która skutecznie zarządza każdym punktem dotyku klienta, i jesteśmy zachwyceni, że możemy dostarczyć naszą wiedzę z naszym lokalnym ekosystemem partnerów – powiedział David Meakin, dyrektor ds. partnerstw.

Czytaj też: FAO: Ceny żywności o 20% niższe niż rok temu. GUS: w Polsce są o 20% wyższe. Dlaczego?

Ceny internetowe w USA spadają już siódmy miesiąc z rzędu

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button