PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
Magazyny
Gorące newsy

Rozbudowa SBU Multipark Bydgoszcz już na ukończeniu

Budynek najprawdopodobniej zostanie oddany do użytku już w drugim kwartale tego roku

Budowa drugiej fazy kompleksu SBU Multipark Bydgoszcz, rozwijanego przez firmę LCP Properties, zbliża się ku końcowi. Trwa wynajem nowej części obiektu, a jej otwarcie zaplanowano na wiosnę.

Multipark Bydgoszcz coraz bliżej

Druga faza obiektu Multipark Bydgoszcz jest częścią Bydgoskiego Parku Biznesu, zlokalizowanego we wschodniej części miasta, w pobliżu dróg S5 i S10. Nowy budynek SBU (Small Business Unit) będzie miał powierzchnię 2 200 mkw i obszar biurowy z możliwością dostosowania do potrzeb klienta. Jak informuje portal EurobuildCEE, najmniejsze moduły magazynowe są dostępne już od 300 mkw i można je łączyć ze sobą.

Dostęp do obiektu jest zapewniony przez bramy z poziomu zero, a dla każdego modułu przydzielone zostały indywidualne miejsca parkingowe oraz publiczny parking dla najemców i ich klientów. Budynek oferuje również gotowe przestrzenie biurowe z dostępem do światła dziennego. Obecnie prace budowlane na terenie projektu zbliżają się ku końcowi, a budynek najprawdopodobniej zostanie oddany do użytku już w drugim kwartale tego roku.

Czytaj też: Kubanek: Budowa magazynu wymaga dużego zaangażowania

Multipark Bygdoszcz oferuje szeroki wachlarz segmentów

Bydgoski Park Biznesu to magazyn typu SBU oferujący moduły mniejsze niż w typowych centrach magazynowych. Jak dodaje EurobuildCEE, na ten moment w kompleksie dostępne są także 4 500 mkw powierzchni magazynowej z wysokimi regałami oraz przestrzeń socjalna i biurowa, sześć ramp załadunkowych oraz dodatkowe 200 mkw powierzchni biurowej. W ofercie wynajmu są również segmenty biurowe o powierzchniach: 20 mkw, 36 mkw, 80 mkw, 99 mkw, 200 mkw i największy – 314 mkw.

Jak zapewnia LCP Properties, Bydgoski Park Biznesu oferuje wiele udogodnień dla najemców. W obiekcie znajduje się strefa chillout i strefa dla zwierząt, gdzie można swobodnie zostawić swojego pupila. Kompleks jest także przyjazny dla rowerzystów i posiada miejsca parkingowe oraz stację obsługi Bydgoskiej Aglomeracyjnej Wypożyczalni Rowerów. Oprócz obiektu w Bydgoszczy, LCP Properties posiada także budynki Multipark w Zabrzu, Świdniku oraz w Gdańsku, który obecnie jest w fazie rozwoju.

Czytaj też: Ceny mieszkań ciągle rosną. Na razie tylko nominalnie, bo realny wzrost zjada inflacja

Panattoni rozpoczyna budowę City Logistics Łodź VI

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button