Info z rynkuMagazyny

DACHSER otwiera biura sprzedaży w Azji Południowo-Wschodniej

DASCHER otworzyło nowe biura sprzedaży w Chiang Mai i Da Nang

Firma DACHSER otworzyła dwa nowe biura sprzedaży w Azji Południowo-Wschodniej. Biura firmy znajdują się w Chiang Mai w Tajlandii i Da Nang w Wietnamie. Dzięki nowym obiektom firma jest w stanie zaspokoić rosnący popyt, zwłaszcza ze strony klientów z branży elektronicznej, modowej i sportowej.

DASCHER otwiera biura sprzedaży w Tajlandii i Wietnamie

DASCHER otworzyło nowe biura sprzedaży w Chiang Mai i Da Nang. Chiang Mai położone jest w północnej Tajlandii i  jest siedzibą wielu firm z branży elektronicznej, modowej i sportowej oraz spożywczej. Z kolei Da Nang jest ważnym węzłem transportowym dla regionu Wietnamu Centralnego. Miasto posiada międzynarodowe lotnisko i port dalekomorski.

W ostatnich latach DACHSER mocno rozwinął się w Azji Południowo-Wschodniej. Widzimy rosnące zapotrzebowanie ze strony klientów, którzy mają swoje siedziby poza stolicami tych krajów. Strategicznie położone lokalizacje w Chiang Mai i Da Nang, pozwolą nam lepiej wspierać naszych klientów dzięki dostosowanym rozwiązaniom logistycznym, a jednocześnie wzmocnią naszą obecność na tych rynkach – mówi Jesper Larsen, Managing Director Air & Sea Logistics South East Asia.

Czytaj też: Dachser rozszerza usługi transportu. Codzienne połączenia z Azji do Frankfurtu

DACHSER oferuje dostęp do globalnej siatki połączeń

Jedno z nowych biur zlokalizowane jest w wietnamskiej dzielnicy Hai Chau w bezpośrednim sąsiedztwie ośmiu parków przemysłowych, w których reprezentowane są wszystkie główne gałęzie przemysłu działające w mieście. Z kolei Chiang Mai to czwarta lokalizacja DACHSER w Tajlandii, obok Bangkoku, lotniska Suvarnabhumi i Laem Chabang. W Wietnamie DACHSER ma biura w Hanoi oraz Ho Chi Minh i Da Nang.

Chcemy rozwijać się wraz z naszymi klientami i spełniać ich wysokie wymagania dotyczące niezawodności, wydajności i jakości – dodaje Oliver Cierocki, Managing Director Air & Sea Logistics Vietnam.

Dzięki swojemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, elektronicznej, modowej i sportowej, DACHSER oferuje swoim klientom w Chiang Mai i Da Nang kompletne rozwiązania logistyczne oraz dostęp do zaawansowanej globalnej siatki połączeń.

Czytaj też: 9 na 10 krajów najbardziej zanieczyszczających oceany znajduje się w Azji

Dachser elektryfikuje flotę w dziesięciu kolejnych miastach Europy

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button