E-commerceIntralogistyka

Spedytor OSM wdraża system automatycznego sortowania paczek

AmbiSort A-Series trafi do magazynów OSM Worldwide w Atlancie, Chicago i Las Vegas

Ambi Robotics, dostawca opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań robotycznych dla operacji sortowania paczek, nawiązał współpracę handlową z OSM Worldwide, globalną firmą świadczącą usługi w zakresie przesyłek i logistyki. W ramach partnerstwa Ambi Robotics wdroży swój system automatycznego sortowana paczek AmbiSort A-Series do magazynów OSM Worldwide w Atlancie, Chicago i Las Vegas.

System automatycznego sortowania paczek w magazynach

System automatycznego sortowana paczek AmbiSort A-Series pomaga globalnym spedytorom, takim jak OSM Worldwide, przyspieszyć sortowanie do dostawców ostatniej mili, jednocześnie umożliwiając klientom e-commerce korzystanie z oszczędności, dokładności zamówień i przewidywalnej wydajności. Jak wskazuje portal Robotics & Automation News, rozwiązania firmy Ambi Robotics są zakorzenione w projektowaniu skoncentrowanym na człowieku i umożliwiają ewolucję pracy w magazynie poprzez automatyzację powtarzalnych i potencjalnie szkodliwych dla zdrowia zadań ręcznego sortowania, jednocześnie umożliwiając współpracownikom wydajniejszą i bezpieczniejszą pracę.

Cieszymy się, że możemy współpracować z OSM Worldwide w celu wdrożenia naszych zrobotyzowanych systemów sortowania paczek opartych na sztucznej inteligencji i umożliwienia pracownikom magazynu obsługi większej ilości zadań. Nasze systemy AmbiSort serii A pomogą firmie OSM Worldwide odblokować nowe poziomy produktywności i rentowności, jednocześnie poprawiając bezpieczeństwo i zadowolenie z pracy ich cenionych pracowników – mówi Jim Liefer, dyrektor generalny Ambi Robotics.

Ambi Robotics

Czytaj też: Nowy robot może pomóc w optymalizacji działań intralogistycznych

Robotyczny system sortowania ułatwia pracę

AmbiSort A-Series to konfigurowalny, oparty na sztucznej inteligencji robotyczny system sortowania, który szybko dostosowuje się do pobierania i sortowania mieszanych paczek, takich jak torebki foliowe i pudła. Systemy są modułowe i można je skonfigurować tak, aby przyjmowały paczki za pośrednictwem ruchomego pojemnika lub nowego zautomatyzowanego systemu podawania z przenośnikiem. Jak dodaje Robotics & Automation News, nowy system z podajnikiem AmbiSort poprawia wydajność istniejących aplikacji do sortowania paczek, autonomicznie sortując paczki w modułowej obudowie, którą może nadzorować jeden operator na każde trzy do czterech systemów robotycznych.

PLAKO System - inteligentne systemy dokowania

W OSM Worldwide zawsze szukamy sposobów na usprawnienie naszych operacji sortowania i dostarczania przesyłek i jesteśmy podekscytowani współpracą z Ambi Robotics, aby wzmocnić naszych pracowników za pomocą najnowocześniejszej technologii w naszych magazynach. Dzięki systemom AmbiSort z serii A możemy poprawić dokładność i szybkość zamówień naszych klientów e-commerce, jednocześnie poprawiając wydajność i bezpieczeństwo naszych pracowników magazynu w warunkach rosnącego zapotrzebowania na paczki – mówi James Kelley, prezes OSM Worldwide.

Ambi Robotics wdrożyła dodatkowe 60 robotów do bazy klientów firmy w USA w ciągu 60 dni przy udziale mniej niż 60 osób, wyprzedzając szczytowy sezon świąteczny w 2022 roku. Obecnie firma Ambi Robotics dysponuje zrobotyzowanymi systemami sortowania opartymi na sztucznej inteligencji, które obejmują ponad 13 miast w całych Stanach Zjednoczonych, a od kwietnia 2023 r. doda dodatkowe systemy AmbiSort do trzech lokalizacji OSM na całym świecie.

Ambi Robotics

Czytaj też: Innowacyjność europejskich firm pozostawia bardzo wiele do życzenia

​Körber Supply Chain tworzy nowe rozwiązanie do depaletyzacji

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button