Info z rynku

Konferencja XI Poznańskie Forum Logistyczne startuje już 13 kwietnia!

Koło Naukowe Logistyka, działające na Wydziale Inżynierii Zarządzania przy Politechnice Poznańskiej zaprasza na XI edycję Ogólnopolskiej Konferencji „Poznańskie Forum Logistyczne”, która odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia 2023 r. w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.

Poznańskie Forum Logistyczne już w kwietniu

Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych logistyką i transportem do udziału w XI Poznańskim Forum Logistycznym, a członków Kół Naukowych do wzięcia udziału w konkursie referatów. Temat tegorocznej edycji to „Co przyniesie jutro? O współczesnych wyzwaniach i przyszłych rozwiązaniach w logistyce.” Pierwszego dnia wydarzenia odbędą się prezentacje w konkursie na najlepszy referat, prelekcje przygotowane przez partnerów oraz dyskusje z ekspertami z branży.

Zobacz także: FT: SwipBox jedną z tysiąca najszybciej rozwijających się firm w Europie

PLAKO System - inteligentne systemy dokowania

Odbędzie się także ogłoszenie wyników konkursu na najlepszy referat, uroczyste rozdanie nagród i wieczorna integracja. Drugiego dnia uczestnicy wezmą udział w warsztatach i wycieczkach do wielu interesujących przedsiębiorstw, gdzie będą mieli okazję poznać praktyczną stronę logistyki.

Zobacz także: Inflacja w USA zgodna z prognozami. Czy upadek SVB wpłynie na decyzję Fed?

Poznańskie Forum Logistyczne to konferencja od wielu lat zrzeszająca studentów kierunków logistyka, transport i pokrewnych, pracowników naukowych oraz przedstawicieli świata biznesu z całej Polski. To świetna okazja nie tylko do poszerzenia wiedzy w dziedzinie logistyki, ale także do nawiązania nowych kontaktów. Zapisy na tegoroczną edycję trwają do 15 marca 2023 r., a wszystkie szczegóły znajdują się pod linkiem:

https://fb.me/e/2ccF7sObc 

Niemiecki producent prezentuje inteligentny system czujników magazynowych

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button