IntralogistykaMagazyny

Włosi wprowadzają nowy system intralogistyczny

Włoski operator i producent CLS iMation wprowadza rozwiązanie, które ma umożliwić klientom testowanie nowych konfiguracji lub przewidywanie różnych warunków pracy w obiektach logistycznych. 

CLS iMation z nowym oprogramowaniem branżowym

Włoski operator CLS iMation wprowadza immersyjny pakiet dla intralogistyki GEMINI. Pakiet oprogramowania ma umożliwić projektowanie rozwiązań o wysokiej wartości dodanej w dziedzinie logistyki wewnętrznej i logistyki fabrycznej. W ramach przedsiębiorstwa nacisk ma być położony głównie na innowacje, co pozwoli zaoferować angażujące i realistyczne podejście do konkretnych potrzeb klientów. GEMINI ma wykraczać poza samą koncepcję symulacji i mieć zastosowanie w warunkach rzeczywistych.

Zobacz także: GXO wdraża autonomiczne roboty w holenderskim magazynie

W skład pakietu intralogistycznego wchodzi szereg rozwiązań, które mają pozwolić CLS iMation na lepsze dopasowanie się do warunków rynkowych, na każdym etapie projektu, od wstępnej analizy do dostarczenia systemu. Dzięki GEMINI włoski operator będzie badał, projektował i konfigurował własne rozwiązania, maksymalizując wartość operacji przeprowadzanych w zakładzie, minimalizując przy tym koszty i czas instalacji.

Rino Melone, Marketing & Product CLS manager powiedział o rozwiązaniu:

Zespół CLS iMation opracował nowe rozwiązanie GEMINI, aby jeszcze dokładniej śledzić klienta na każdym etapie projektu, od wstępnych badań po dostawę systemu. Jest to pakiet, który intuicyjnie i natychmiastowo pozwala firmom „zanurzyć się” w rzeczywistości ich magazynu i towarzyszyć im w precyzyjny i realistyczny sposób w optymalizacji logistycznej ich rzeczywistości.

Zobacz także: Kraje UE będą wspólnie kupować gaz. Rosja jest coraz mocniej wypychana z Europy

Pakiet GEMINI a procesy intralogistyczne

Pakiet GEMINI został podzielony na trzy jednostki: GEMINI Solutions, GEMINI VR, GEMINI Commissioning. Każda z nich stanowi część składową projektu. Dzięki GEMINI Solutions CLS iMation ma być w stanie przygotowywać rozwiązania już w fazie badań. Mowa o operacjach wykonywanych zarówno przez osoby fizyczne, jak i roboty na magazynie. GEMINI VR jest natomiast narzędziem, które wysyła klientowi merytoryczną i szczegółową dokumentację dotyczącą przebiegu jego projektu rozwiązania logistycznego. GEMINI Commissioning to natomiast narzędzie CLS iMation, które zmusza symulowaną instalację do interakcji z własnym systemem WMS lub z systemem klienta. W efekcie pozwala to na skrócenie czasu wdrożenia. W przypadku braku podobnego rozwiązania termin wdrożenia mógłby zostać przesunięty o kilka, a nawet kilkanaście tygodni z uwagi na szczegółowe błędy w oprogramowaniu.

Nowy robot może pomóc w optymalizacji działań intralogistycznych

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button