Info z rynku
Gorące newsy

Konferencja Infrastruktura Polska i Budownictwo odbędzie się już 21 marca!

Już niedługo, XIV edycja konferencji Infrastruktura Polska i Budownictwo, która zaplanowana jest na 21 marca 2023 roku w hotelu Sheraton Grand Warsaw.

Infrastruktura 2023 – 21 marca w Warszawie

Wydarzenie co roku cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony zarządów generalnych wykonawców, podwykonawców, przewoźników kolejowych, dostawców materiałów oraz instytucji publicznych. Celem konferencji będzie dyskusja na tematy kluczowe dla rozwoju polskiego budownictwa infrastrukturalnego oraz sektora kolejowego. Poruszymy m.in. zagadnienia związane z prawem zamówień publicznych, a także partnerstwem publiczno-prywatnym. Omówimy kluczowe inwestycje kolejowe, które będą miały ogromny wpływ na dalszy rozwój wielu sektorów polskiej gospodarki.

Zobacz także: Kolejne europejskie miasto zamyka dark stores. Co z logistyką miejską?

PLAKO System - inteligentne systemy dokowania

Konferencja jest dedykowana przedstawicielom kadry zarządzającej polskich i zagranicznych spółek z sektorów infrastruktury i budownictwa, reprezentantom samorządów terytorialnych, władz lokalnych oraz administracji publicznej.

Konferencji towarzyszyć będzie wieczorna gala rozdania nagród „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa” podczas której zostaną nagrodzone firmy oraz liderzy biznesu, którzy wyróżniają się na tle innych wysokim poziomem wykonawstwa oraz efektywnością ekonomiczną. Diamenty ukazują wartość dodaną, jaką wnoszą inwestycje infrastrukturalne i budowlane w rozwój polskiej gospodarki. Udział w konkursie to możliwość zaprezentowania dokonań i działalności spółki, a także szansa na prezentację marki wśród najważniejszych reprezentantów branży. Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa.

Więcej informacji o konkursie pod tym linkiem.

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 lutego. 

Zobacz także: Wady i zalety pracy zdalnej w oczach przedsiębiorstw [BADANIE PIE]

Konferencje organizowane przez Executive Club są swojego rodzaju spotkaniami networkingowymi, które mogą przynieść przedsiębiorcom oraz firmom duże korzyści. Wśród nich: nawiązywanie znajomości z osobami z różnych branż i reprezentującymi różne zawody, a także podtrzymywanie z nimi dobrych relacji.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: Executive Club.

Niemiecki operator logistyczny przetestuje 4-dniowy tydzień pracy

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button