LotniczyTransport
Gorące newsy

Linie lotnicze rozdają pasażerom vouchery na przejazdy Uberem

Oferując vouchery na Ubera, przewoźnik chce przyciągnąć nowych klientów

Linie JetBlue ogłosiły nowe partnerstwo z Uberem, w ramach którego zaoferują klientom JetBlue Vacations, spełniającym określone kryteria, voucher na przejazdy Uberem o wartości 20 dolarów. Przewoźnik chce w ten sposób przyciągnąć nowych klientów.

Pasażerowie JetBlue dostaną voucher na przejazdy Uberem

Program jest wciąż w fazie pilotażowej i tylko klienci JetBlue Vacations, którzy zakupili pakiet połączony z przelotem i hotelem, kwalifikują się do tego, by otrzymać voucher na przejazdy Uberem. W momencie pisania tego artykułu, promocja obejmuje przejazdy do i z Orlando International Airport (MCO), Fort Lauderdale-Hollywood International Airport (FLL) i Harry Reid International Airport (LAS) w Las Vegas. Nie jest jasne, czy program zostanie rozszerzony w późniejszym czasie o dodatkowe miejsca.

Uprawnieni do promocji klienci będą musieli zgłosić się do programu przy zakupie biletów, aby otrzymać e-mailem kupon Uber o wartości 20 dolarów, który można wykorzystać do zarezerwowania przejazdu. Warto zauważyć, że voucher traci ważność w ciągu dwóch tygodni od daty jego wydania i jest ograniczony do promienia geograficznego wokół lotniska docelowego. Takie ograniczenia mają na celu zapewnienie, że vouchery są wykorzystywane wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem. Klienci muszą wybrać, czy chcą wykorzystać swój voucher na odbiór z lotniska, czy na podróż na lotnisko.

Czytaj też: Najbardziej ruchliwe lotniska cargo w Polsce. Oto krajowe TOP 5!

Czym jest pakiet JetBlue Vacations?

JetBlue Vacations to specjalna oferta JetBlue, która daje klientom możliwość zakupu pakietów wakacyjnych all inclusive. Jak na razie takie pakiety występują w trzech odmianach: lot + hotel, lot + rejs oraz hotel + punkty. Celem inicjatywy jest wykorzystanie faktu, że znaczna część osób, które rezerwują lot, będzie musiała również zarezerwować jakiś rodzaj zakwaterowania. W takich przypadkach klienci mogą uznać, że taniej będzie połączyć te dwie usługi, zamiast rezerwować je osobno. Klienci JetBlue Vacations cieszą się kilkoma innymi przywilejami, w tym całodobową obsługą, priorytetowym wejściem na pokład i bezpłatnym napojem alkoholowym podczas lotu dla osób powyżej 21 roku życia.

Dzięki współpracy z Uberem przewoźnik chce poprawić swoją pozycję względem konkurencyjnych linii lotniczych, które oferują podobne korzyści. Biorąc pod uwagę fakt, że transport z i na lotnisko jest istotnym elementem podróży, ruch ten prawdopodobnie zostanie dobrze przyjęty przez klientów JetBlue. Pozostaje jednak pytanie, ile osób będzie kwalifikowało się do otrzymania vouchera, biorąc pod uwagę, że obecnie dotyczy on tylko transportu na trzy lotniska….

Czytaj też: Transport lotniczy jest bezkonkurencyjny czasowo

Wietnamski przewoźnik uruchomił nową spółkę przewozów cargo

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button